Tatlıses itiraf etti…

.

Tatlıses itiraf etti…
banner206

Bir süre önce "İstanbul'da küstüğüm insanlar var" deyip İzmir'e yerleşen ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Ebru Gündeş'e küstüğünü itiraf etti.


Kanal D'de yayınlanan 'Magazin D' programından Hasan Kocabıyık, İzmir’de yaşamaya başlayan İbrahim Tatlıses ile çok özel bir röportaj yaptı. Tatlıses, İzmir'e neden yerleştiğini ve hem kırgınlıklarını anlattı.

6 ay önce ani bir kararla İzmir'e yerleşen İbrahim Tatlıses "Bir daha İstanbul'a gelmeyeceğim. Bazı kişilere küstüm. Kim olduklarını kimseye söylemem. Onlar kendilerini biliyorlar. O kadar çok kırıldım ki, aramız asla düzelmeyecek. Defterden sildim" demişti.

 

'ADINI BİLE DUYMAK İSTEMİYORUM'

İbrahim Tatlıses, Ebru Gündeş'e olan kırgınlığını şu sözlerle dile getirdi: "Sibel Can çok vefalı. İzmir'e geldiğinde yanıma koşar. Hülya Avşar da öyledir. Sık sık görüşüyoruz, halimi hatırımı mutlaka soruyor. Ama Ebru Gündeş'in adını bile duymak, anmak istemiyorum. Ebru benim için bitmiştir. Nedenini kendisi iyi biliyor. Adını bile anmak istemiyorum, o konuda ketumum. Bana kötülük yapan mutlak ve mutlak belasını bulur.'


Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2017, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142