Akdeniz Oyunları İçin Yapılan Tesislerdeki Yemekhaneler Denetlendi

Mersin'in merkez Yenişehir ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri, 17. Akdeniz Oyunları kapsamında inşaatları süren tesislerde çalışanlar için kurulan yemekhanelerde denetim yaptı.Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Yenişehir...

Akdeniz Oyunları İçin Yapılan Tesislerdeki Yemekhaneler Denetlendi
banner206
Mersin'in merkez Yenişehir ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri, 17. Akdeniz Oyunları kapsamında inşaatları süren tesislerde çalışanlar için kurulan yemekhanelerde denetim yaptı.

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Yenişehir İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abdulkerim Çiçek, Mersin'de tüm kamu kurum ve kuruluşlarının 17. Akdeniz Oyunları'na en iyi şekilde hazırlandığını ifade ederek, "Bu bağlamda Yenişehir İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü olarak bizler de üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaktayız. Olimpiyatlarda kullanılacak olan spor tesisleri inşaatlarında çalışanlar için kurulan yemekhaneler yoğun bir şekilde ve sık sık denetlenerek tesislerin inşaatında çalışanların da sağlıklı ve hijyenik gıdaya ulaşması sağlanmaktadır. Yapılan denetimlerde herhangi bir sorunla karşılaşılmamış olup, çalışanlara sağlıklı ve hijyenik koşullarda hizmet sunulduğu görülmüştür" ifadelerini kullandı.

Çiçek, denetimlerin bundan sonra da süreceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2013, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277