Jandarma Sürücülere Çiçek Ve Lokum Dağıttı

Mersin'in Silifke ilçesinde Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Tim Komutanlığı görevlileri, Trafik Haftası dolayısı ile sürücülere çiçek ve lokum dağıtıp, bilgilendirme yaptı.Gülnar-Silifke yolu Şehitlik mevkisinde trafik uygulaması...

Jandarma Sürücülere Çiçek Ve Lokum Dağıttı
banner206
Mersin'in Silifke ilçesinde Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Tim Komutanlığı görevlileri, Trafik Haftası dolayısı ile sürücülere çiçek ve lokum dağıtıp, bilgilendirme yaptı.

Gülnar-Silifke yolu Şehitlik mevkisinde trafik uygulaması yapan Jandarma Trafik Tim Komutanı Jandarma Başçavuş Hakan Erciyas ve Uzman Jandarma Çavuş Cihat Ünal, taksi, otobüs ve kamyon sürücülerine çiçek ve lokum ikram edip, kask takan motosiklet sürücülerine de teşekkür etti.

Yapılan uygulamaların ardından Silifke Nakliyeciler Kooperatifine geçen Jandarma Trafik Tim Komutanlığı görevlileri, burada kamyon şoförlerine yeni trafik yönetmeliği hakkında bilgilendirmede bulundu.

Seminerde Jandarma Trafik Tim Komutanı Jandarma Başçavuş Hakan Erciyas, trafik yönetmeliği gereğince aracın yüklenmesi, ağırlık ve boyutları ile tartı ve ölçüm toleransı, kış lastiği konularında bilgi verdi.

Tüm sürücüleri trafik kurallarına uymaya davet eden Erciyas, “Trafik kurallarına uymak hem insan sağlığı hem de araçların sağlığı bakımından önemlidir. Tüm şoförlerimize kazasız belasız hayırlı yolcular dileriz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2013, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277