Kaymakamlıktan 'vatandaş Memnuniyeti Anketi'

Mersin'de Yenişehir Kaymakamlığı bünyesinde hizmet veren 13 birimde, kamu hizmetlerinin etkiliğini ölçmek amacı ile 'Vatandaş Memnuniyet Anketi' bilgilendirme toplantısı yapıldı.Yenişehir Kaymakamı Mustafa Özarslan başkanlığında gerçekleştirilen...

Kaymakamlıktan 'vatandaş Memnuniyeti Anketi'
banner206
Mersin'de Yenişehir Kaymakamlığı bünyesinde hizmet veren 13 birimde, kamu hizmetlerinin etkiliğini ölçmek amacı ile 'Vatandaş Memnuniyet Anketi' bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Yenişehir Kaymakamı Mustafa Özarslan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı. Toplantıda, ilçe birimlerinin her biri için 'Vatandaş Memnuniyet Anket Formları' belirlendi. İlçe müdürlerine anketin içeriği, uygulaması, dönütler ve sonuçların nasıl değerlendirileceği hakkında bilgiler verildi.

Kaymakam Özarslan, bağlı birimlere 'Vatandaş Memnuniyet Anketi' formlarını ilettiklerini ve bu anlamda yapılacak olan anket sonuçlarının, vatandaşların, verilen hizmetlerden hoşnut olup olmadıklarını öğrenme fırsatı bulacaklarını söyledi. Özarslan, anketlerin doldurulması için birimlerin önüne stantlar konulması ve anketlerin aylık olarak istatistik sonuçlarının kamuoyu ve çalışanlar ile paylaşılması gerektiğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2013, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277