Yenişehir Kaymakamlığı Başarılı Polisleri Ödüllendirdi

Mersin’in merkez Yenişehir Kaymakamı Mustafa Özarslan, Konya’da para nakil aracını soyarak kaçtıkları belirtilen şahısları Yenişehir ilçesinde yakalayan polis memurlarını Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.Yenişehir Kaymakamlığı’ndan...

Yenişehir Kaymakamlığı Başarılı Polisleri Ödüllendirdi
banner206
Mersin’in merkez Yenişehir Kaymakamı Mustafa Özarslan, Konya’da para nakil aracını soyarak kaçtıkları belirtilen şahısları Yenişehir ilçesinde yakalayan polis memurlarını Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

Yenişehir Kaymakamlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Kaymakam Özarslan, Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Komiser Yardımcısı Serkan Öztürk ile polis memurları Ahmet Güzel ve Soner Akgüneş’i, 5 Nisan 2013 tarihinde Konya’da gerçekleştirilen para nakil aracına soygun olayının şüphelilerini yakalamalarından dolayı ödüllendirdi. Özarslan, polis memurlarına Başarı Belgesi verdi.

Ödül töreninde konuşan Kaymakam Özarslan, “Kaymakamlığımızın 13 biriminde farklılık yaratan ve artı değer koyan çalışanların hakkını teslim etmek amaçlı, açık ve ölçülebilir ödül kriterleri belirledik. Bu olayda da 3 emniyet mensubumuz, olaya vakıf oldukları andan itibaren çok duyarlı, içsel görev duygusu ve ekip ruhuyla hareket etmişlerdir. Şahısların ve 1 milyon 567 bin 500 TL, 30 bin Euro, 10 bin Amerikan doları ve 40 bin Kroner gibi yüklü bir paranın ele geçirilmesini sağlamışlardır. Yüksek görev duygusuyla hareket eden bu kardeşlerime teşekkür ediyor, bu motivasyonla görev yapan çalışanlarımızın sayılarının artmasını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2013, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277