Birecik İlçesinde sorunları dinledi...

.

Birecik İlçesinde sorunları dinledi...
banner206
 Şanlıurfa’da Halk Buluşmaları kapsamında her hafta bir ilçede vatandaşlarla bir araya gelerek, halkın taleplerine bir bir dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, bu hafta Fırat’ın incisi Birecik’te vatandaşlarla hasbıhal etti.
Halk Buluşmaları kapsamında ilk olarak Büyükşehir Belediyesinin engelli vatandaşlar için düzenlediği Tekerlekli Sandalye dağıtım törenine katılan Çiftçi, engelli vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra gerçekleştirilen Halk Buluşması programında vatandaşlarla biraraya gelen Çiftçi, vatandaşların sorun ve taleplerini bir bir dinledi.
"EŞİT BİR ŞEKİLDE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ"
Gittiğimiz her ilçede vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorunları ve talepleri bire bir görüşüyoruz diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Çiftçi, "Büyükşehir Belediyesi olarak planlı ve programlı çalışmayı ilke edinmişiz. Büyükşehir Belediyesi kadroları olarak 13 ilçemize eşit ve adil bir şekilde hizmet götürmektir. Amacımız Birecik’i, Birecikli gibi his etmektir. Bana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi verildi, hem partimize yakışır bir şekilde hem ilimize hizmet yolunda çalışkan olmalıyız. İlçe ziyaretleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi tarafından maddi durumu iyi olmayan vatandaşlar için hazırlanan yardım programına da katılan Çiftçi, "Fırat’ın incisi Birecik ilçemizdeyiz.Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçe genelinde maddi durumu iyi olmayan vatandaşlar için hazırladığımız yardım malzemelerini dağıtıyoruz, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
Programın ardından Ak Parti Birecik ilçe Başkanı Müslüm Kaynarpinar Başkan Çiftçiye resim hediye etti.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2016, 08:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142