Son durak Viranşehir oldu...

Son durak Viranşehir oldu...
banner206

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dış ilişkiler Genel Başkanı  Cevdet Yılmaz ,Viranşehir Belediyesini ziyaret etti. 

AK Parti İlçe kongreleri ve bir dizi ziyaretlere katılmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Eski Bakan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, programların ardından Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi makamında ziyaret etti.

Genel Başkan yardımcısı Yılmaz’ın Viranşehir Belediyesine yaptığı ziyarette, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Zeynep Müjde Sakar eşlik etti.

Yılmaz ve beraberindeki heyeti Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, Ceylanpınar İlçe Başkanı Halid Şimşek,Belediye Meclis üyeleri ve partililer karşıladı. 

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci’ninde hazır bulunduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Salih Ekinci, Belediyenin çalışmaları,İlçe tarihi ve yapılacak projelerle ilgili Başkan yardımcısı Yılmaz’a bilgi verip, projeler için destek istedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ise yaptığı konuşmada, 20 Yıl aradan sonra Viranşehir Belediyesini AK Belediyeclikle tanıştıran Başkan Salih Ekinci ve ilçe halkını tebrik ederek, Viranşehir halkına mahcup olmamak için ellerinden gelen desteği ve gücü İlçe Belediyesine sunacaklarını söyledi.

Hükümetin Viranşehir’e çok büyük yatırımlar yaptığını hatırlatan Yılmaz, “İnşallah bu hizmetler yerele de yansır” dedi.

AK Belediyeciliğin İlçeye mutlaka fark ettirilmesi gerektiğine dikkat çeken Yılmaz, hedeflerinin bütün şehirleri yatırım ve hizmetlerle güzelleştirmek olduğunu kaydetti. 

Yapılan konuşmaların ardından Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Genel Başkan yardımcısı Yılmaz’a teşekkür hediyesi takdim etti.

Yılmaz, Sıcak ve samimi bir ortamda yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından Belediye’den ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 00:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142