Yanılmaz dört ilçeyi dinledi

Yanılmaz dört ilçeyi dinledi

AK parti genel Merkez yerel yönetimler başkan yardımcısı Şanlıurfa il koordinatörü Mücahit Yanılmaz, bugün ki temaslarını dört ilçe ile sürdürdü.

İlk olarak Bozova ilçesine giden Yanılmaz, daha sonra Halfeti ilçesine geçti. Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak tarafından karşılanan Mücahit Yanılmaz, Halfeti Belediye meclis üyeleri bir toplantı yaptı.

Ak parti Yerel yönetimler Şanlıurfa il koordinatörü Yanılmaz daha sonra Birecik ilçesine geçti.

Şanlıurfa’ya gelerek ilçelerde çeşitli temaslarda bulunan AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Birecik ilçesini de ziyaret etti. Beraberinde AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat ve İl Başkanı Bahattin Yıldız ile ilçeye gelen Yanılmaz, Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam ve AK Parti Birecik ilçe Başkanı Abdülvahap Aktar tarafından karşılandı. Yanılmaz burada AK Partili Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Bingöl ve Gençlik kolları Başkanı Hasan Özateş ile bir toplantı yaptı. Toplantıda yerel yönetimlerin sorunlarını dinleyen Yanılmaz, ilçeleri gezerek yerel yönetici ve teşkilatların sorunlarını rapor ederek genel merkeze sunacaklarını söyledi. 

Yanılmaz daha sonra Akçakale ilçesine geçti. Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya tarafından karşılanan Yanılmaz burada da meclis üyeleri ile bir toplantı yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142