banner227

 ETLİ PİDE PİŞİRME FIRINI KİRALANMASI İLANI
banner206
banner238

   

1- Karaköprü Belediyesine ait, Akpiyar mahallesi 4148 sk. Baharkent sitesi yanı 150 m²’ lik (Odunluk 28 m2, Hamur Odası 28 m2, Fırın 81.60 m2 ve WC, Banyo, Soyunma Odası, Hol 12.40 m2) Etli Pide Pişirme Fırını, 09/09/2015 Çarşamba günü Saat, 14:00’ te 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesi gereği Açık arttırma usulü ile Belediyemiz Encümen Salonunda yapılacak ihale ile kiraya verilecektir.

 

Kiralanan Yerin Evsafı

Aylık Kira Bedeli

 

Muhammen Bedel

(36 Aylık)

Geçici Teminat (%3)

(3 Yıllık)

Akpiyar mahallesi 4148 sk. Baharkent sitesi yanı 150 m²’ lik (Odunluk 28 m2, Hamur Odası 28 m2, Fırın 81.60 m2 ve WC, Banyo, Soyunma Odası, Hol 12.40 m2) Etli Pide Pişirme Fırını

2.100,00 TL

75.600,00 TL

2.268,00 TL

 

2- İhale ile ilgili Şartname Karaköprü Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünden mesai saatleri içerisinde ücretsiz olarak görülebilir. İhale şartnamesinin satış bedeli 100,00 TL’ (Yüz Türk Lirası) dır.

 

3- İhaleye Katılacaklardan Aşağıdaki Şartlar Aranır;

A) İstekli gerçek kişi ise;

  a) Türkiye’ de Kanuni ikametgâhı olması,

b) Tebligat için adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon ve varsa faks numarası ile Elektronik posta adresi,

c) Noter tasdikli imza beyannamesi,

ç) Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi,

d) İhaleye iştirak edecek tarafından her sayfası imzalanmış şartname,

e) Nüfus Cüzdanı Sureti veya arkalı önlü nüfus cüzdan fotokopisi,

f) İhale Şartnamesi satın aldığına dair makbuz aslı,             

g) Yukarıdaki tabloda belirtilen muhammen bedelin en az %3’ ü tutarındaki geçici teminatın ödendiğine dair makbuz veya Limit Dahili Süresiz Banka Teminat Mektubu,

ğ) Karaköprü Belediyesine herhangi bir borcu olmadığına dair belge,

h) İhale tarihinden önceki beş yıl içinde, mesleki faaliyetlerden dolayı yargı kararıyla hüküm giymediğine dair belge,

ı) ihaleye katılacak olanların son 10 yıl içinde en az 3 yıl Etli Pide Pişirme Fırını veya Unlu Mamulleri vb. işlettiğine dair işyeri açma ruhsatını belge olarak sunmaları gerekmektedir. Sermayesi % 100 Kamuya ait olan şirketlerde bu şart aranmaz.

B) İstekli tüzel kişi ise bu belgelere ek olarak;

  a) Mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda   alınmış Ticaret ve/veya Sanayi Odasından tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge,

b) Tebligat için adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon ve varsa faks numarası ile Elektronik posta adresi,

c) İlgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil gazetesi, bu bilgilerin tamamının Ticaret Sicil gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirkülerini sunmaları gerekmektedir.

 

4-  İhaleye iştirak etmek isteyen istekliler, en geç; 09/09/2015 Çarşamba günü saat, 14:00’ e kadar yukarıda istenen belgeler ile birlikte Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

           

            İhaleye iştirak edeceklere duyurulur.  

banner217
Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner195

banner142