banner227

KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
banner206

1-Mülkiyeti Karaköprü Belediyesine ait, Atakent Mahallesi Orman Yolu Dış Kapı No:97’de bulunan Sosyal Tesis 8130 m’lik (2 adet Tenis kortu, 1 adet Basketbol Sahası, 1 adet Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, 1adet Çocuk Havuzu, 1 adet aquapark, 1 adet Resturant (kapalı alan:190 m2, teras:225 m2) Fitness Salonu (170 m2), 4 adet Soyunma Odası, 1adet Çocuk Parkı, Açık Kafe (250 m2), 40 Araçlık Otopark ve Yönetim odası (40 m2), 03/07/2014 Perşembe günü saat 14.00’da 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesi gereği Açık Arttırma usulü ile Belediyemiz Encümen Salonunda yapılacak ihale ile kiraya verilecektir.2-İhale ile ilgili Şartname Karaköprü Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünden mesai saatleri içersinde ücretsiz olarak görülebilir. İhale dosyasının bedeli 100,00 (Yüz) TL’dir.

3-İhaleye Katılacaklardan Aşağıdaki Şartlar Aranır:

A) İstekli gerçek kişi ise;

a) Türkiye’de Kanuni ikametgahı olması,

b) Tebligat için adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon ve varsa faks numarası ile Elektronik posta adresi,

c) Noter tasdikli imza beyannamesi,

ç) Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi,

d) İhaleye iştirak edecek tarafından her sayfası imzalanmış şartname,

e) Nüfus Cüzdanı Sureti veya arkalı önlü nüfus cüzdan fotokopisi

f) Satış şartnamesi satın aldığına dair makbuz aslı,

g) Yukarıdaki tabloda belirtilen muhammen bedelin en az %3’ü tutarındaki geçici teminatın ödendiğine dair makbuz veya Limit Dahili Süresiz Banka Reminat Mektubu,

ğ) Karaköprü Belediyesine herhangi bir borcu olmadığına dair belge,

h) İhale tarihinden önceki beş yıl içinde, mesleki faaliyetlerden dolayı yargı kararıyla hüküm giymediğine dair belge.

ı) İhaleye katılacak olanların son 10 yıl içinde en az 2 yıl kafe, resturant ve havuz işletmeciliklerinden en az birini işlettiğine dair işyeri açma ruhsatını belge olarak sunmaları gerekmektedir.

B) İstekli tüzel kişi ise bu belgelere ek olarak;

a) Mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış Ticaret ve/veya Sanayi Odasından tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge,

b) Tebligat için adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon ve varsa faks numarası ile Elektronik posta adresi,

c) İlgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının Ticaret Sicil gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirkülerini sunmaları gerekmektedir.

4-İhaleye iştirak etmek isteyen istekliler, en geç; 03.07.2014 Perşembe günü saat 12:00’a kadar yukarıda istenen belgeler ile birlikte Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

İhaleye iştirak edeceklere duyurulur. 

banner191
banner217
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner195

banner142