banner227

 Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı ON DÖRDÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI
banner206

Bu Program Avrupa Birliği vc Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edilmektedir.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Tarım vc Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Türkiye Cumhuriyeti adına Avrupa Birliği'nin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı olan IPA'nın Kırsal Kalkınma Bileşeni kapsamında uygulanacak yatırımlara ilişkin 17.04.2015 tarihinde On Dördüncü Başvuru Çağrı İlanına çıkmış bulunmaktadır.

DESTEKLENECEK TEDBÎR VE DESTEK BÜTÇESİ

Bu başvuru çağrı ilanı kapsamında;

1- Tarımsal işletmelerin Yeniden Yapılandırılması ve Topluluk Standartlarına Ulaştırılmasına Yönelik Yatırımlar (101) tedbirinin, Süt Üreten Tarımsal işletmelere Yatırım (101-1) alt tedbiri kapsamında mevcut ve yeni işletmeler desteklenecektir. Bu kapsamdaki bütçemiz:

81.000.000 Avro'dur

2- Tanm ve Balıkçılık Ürünlerinin işlenmesi ve Pazarlanmasının Yeniden Yapılandırılması ve Topluluk Standartlarına Ulaştırılmasına Yönelik Yatırımlar (103) tedbiri kapsamında yer alan Süt ve Süt Ürünlerinin işlenmesi ve Pazarlanması, Et ve Et Ürünlerinin işlenmesi ve Pazarlanması. Meyve ve Sebzelerin islenmesi ve Pazarlanması, Su Ürünlerinin işlenmesi ve Pazarlanması alt tedbirlerinden sadece Mevcut işletmeler, Yapım işleri haricinde desteklenecektir. Bu kapsamdaki bütçemiz: 40.000.000 Avro'dur

BAŞVURU TARİHLERİ

Başvurular 11.05.2015 tarihi saat 09.00'dan itibaren, iletişim bilgileri aşağıda yer alan TKDK Şanlıurfa II Koordinatörlüğünde kabul edilmeye başlayacak olup, başvuruların son teslim tarihi 05.06.2015, saat 23.00'dir. Bu çağrı için son teslim tarihinden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

ön İnceleme tarihler!

TKDK-İl Koordinatörlüklerinde Teklif Alma Kuralları Rehberi kapsamında yapılan ihale ve bu ihale sonucu alınan tekliflerin ve teklif ile ilgili belge ve dokümanların uygunluğu ile Teknik Proje ve Metraj cetvellerin uygunluğu kapsamında ön kontrol yapılacaktır.

Yapılacak ön kontroller nihai kontroller olmayıp, yapılan hataların ve eksikliklerin tespit edilmesi ve düzeltilmesi yönünde bilgilendirme amaçlı olacaktır.

Başvuru Sahipleri söz konusu ön kontroller için belirlenen tarihlerde ilgili II Koordinatörlükleri ile irtibata geçerek randevu alacaklardır.

Ön kontrol 04 - 15 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacaktır.

İLETİŞİM: Paşa bağı Mah. Adalet Cad. No:9 Tel: 0414 314 15 39 Faks: 0 414 314 15 38- ŞANLIURFA Tanm vc Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, bu ilanda yer alan tüm hususları değiştirme hakkını saklı tutar.

Ilanen Duyurulur.

banner191
banner217
Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner195

banner142