banner227

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU
banner206

 Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi

Aşağıda tapu kaydı ve nitelikleri belirtilen hâzinenin özel mülkiyetinde olup Hastanemiz Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesine ait 310 m2 lik kantin kafeterya ve çay ocağı yerinin 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 29/04/2015 tarihinde saat 10:00 da hastanemiz toplantı salonunda toplanacak komisyon tarafından yine aşağıda belirtilen ihale bilgilerine göre kiralama İhalesi yapılacaktır. 

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesinden Taşınmaz Mal Kira İlanı


1- İHALEYE KATILABİLME ŞARTLARI VE İHALE KOMİSYONUNA SUNULACAK BELGELER:
a. Yasal yerleşim yeri sahibi olmaları, (İkametgâh belgesi veya Nüfus Müdürlüğünden onaylı adres belgesi),
b. Tebligat için Türkiye 'de adres göstermeleri, (isteklilerin yazılı ve imzalı adres beyanı vermeleri.)
c. Gerçek kişilerin T.C. kimlik numarasını, tüzel kişilerin ise vergi kimlik numarasını bildirmeleri,
ç. Geçici teminatı yatırmış olmaları (Hazine Taşınmazlarının İdaresi Hakkında Yönetmeliğin 26. maddesinde belirtilen a)Tedavüldeki Türk Parası, b)Mevduat ve Katılım Bankalarının verecekleri süresiz teminat mektupları, c) Hazine Müsteşarlığınca İhraç edilen Devlet İç borçlanma senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeler teminat olarak kabul edilecektir.)
d. Özel hukuk tüzel kişilerinin, yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak, İdare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret veya Sanayi Odasından veyahut benzeri mesleki kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekâletnameyi vermeleri; kamu tüzel kişilerinin ise, yukarıdaki (b), (ç) ve (d) bentlerinde belirtilen şartlardan ayrı olarak tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi vermeleri, şarttır.
e. İstekliler ihale tarih ve saatine kadar komisyon başkanlığına ulaşmış olmak şartıyla, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 37 nci madde hükümlerine uygun olarak düzenleyecekleri tekliflerini iadeli taahhütlü bir mektupla da gönderebilirler. Postada meydana gelebilecek gecikmelerden dolayı idare ve komisyon herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Teklif sahibi komisyonda hazır bulunmadığı takdirde posta ile gönderilen teklif son ve kesin teklif olarak kabul edilir.
2- İHALEYE KATILMAYACAK OLANLAR:
1-2886 sayılı Devlet İhale Kanununun değişik 6.md. yazılı kimseler doğrudan veya dolaylı olarak ihaleye katılamazlar. Bu yasağa rağmen ihaleye girenin üzerine ihale yapılmış ise, ihale iptal edilerek geçici teminatı, sözleşme yapılmışsa bozularak kesin teminatı gelir kaydedilir.
3- İHALE DOKÜMANININ GÖRÜLMESİ VE SATIN ALINMASI:
1- İhale dokümanı idarenin web www.sueadh.gov.tr (satınalma-doğrudan temin kısmı) adresinden, mesai saatleri içinde satın alma biriminden bedelsiz görülebilir ancak İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.
2- Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi Halk Bankası ipek yolu şubesi İBAN:TR820001200132100006000004_iban Nolu hesabına veya hastanemizin veznesine şartname bedeli olan 200,00 TL (ikiyüztürklirası) yatırılarak alınan makbuz karşılığında Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi satın alma biriminden temin edilebilir.
4- DOSYA VE İSTENEN BELGELERİN KOMİSYONA VERİLMESİ:
1-İstekliler Dosya ve 1. mad. istenen belgeleri ihale tarih ve saatine kadar Komisyona vereceklerdir. İstekliler ilanda belirtilen ihale saatine kadar Komisyon Başkanlığına ulaşmış olmak şartıyla Yönetmeliğin 28 md. hükümlerine uygun olarak düzenleyecekleri teklifleri iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderebilir. Posta ile başvurularda gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
2-İhaleye iştirak eden kira şartnamesinin genel ve özel hükümlerine ait tüm maddeleri önceden okumuş ve kabullenmiş sayılır. 
3- Komisyon ihaleyi yapıp yapmamada serbesttir. 
banner191
banner217
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner195

banner142