banner227

T.C. ŞANLIURFA VALİLİĞİNDEN
banner206

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü

İLANEN TEBLİGATTIR

Adı soyadı/unvanı: ERG GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Adresi: Gölbaşı Mah. 1. Km. Bozova / ŞANLIURFA

Yukarıda adı, soyadı/ unvanı ve adresi belirtilen 605513 numaralı Sanayi Sicil Belgesine sahip firmaya 6948 sayılı Sanayi Sicil Kanununun 4. maddesi uyarınca, Kapanma Faaliyeti ile ilgili yükümlülüğünü Kanunda belirtilen süre içinde yerine getirmediği, üretim yerinde yapılan tetkiklerden anlaşılmıştır. Kanunun bu hükmüne aykırılık nedeniyle hakkında 6948 sayılı Kanunun 9. maddesi gereği 24/11/2015 tarih ve 8686 sayılı karar ile 835 (Sekizyüzotuzbeş) TL idari para cezası kararı verilmiştir.

İdari para cezasının tebliğ için gerekli muhatap adresinin yapılan araştırmalara rağmen bulunamaması nedeniyle adresi meçhul olan muhataba ilanen tebligat yapılmasına karar verilmiştir. İş bu ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün sonra idari para cezası kararının tebliğ edilmiş sayılacağı, tebliğ tarihinden itibaren 6183 sayılı Amme Alacakları Tahsil Usulü Hakkında Kanunun 37 nci maddesine göre idari para cezasının Vergi Dairesine 1 (bir) ay içinde ödenerek makbuzun Müdürlüğümüze ibraz edilmesi, idari para cezası kararına karşı 5326 sayılı Kabahatler Kanununa göre tebliğ tarihinden itibaren en geç 15 (onbeş) gün içinde Sulh Ceza Hâkimliğine başvurulabileceği, idarî para cezasının kanun yoluna başvurmadan önce ödenmesi halinde, dörtte üçünün tahsil edileceği, peşin ödemenin bu karara karşı Kanun yoluna başvurma hakkını etkilemeyeceği 7201 sayılı Tebligat Kanunu hükümlerine göre ilanen tebliğ edilir.

banner191
banner217
Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner195

banner142