Beyazgül net konuştu…

.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Aday tanıtım toplantısında konuşan Beyazgül, “Biz inşallah iki milyonun belediye başkanı olmak için yola çıktık.” Dedi.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa’ya geldi. Büyük bir kalabalık kitlesi ve düğün havasında karşılanan Zeynel Abidin Beyazgül’e AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, Ahmet Eşref Fakıbaba, İbrahim Halil Yıldız, Halil Özcan, Zemzem Gülendar Açanal, Ahmet Akay, Mehmet Ali Cevheri,  MKYK Üyesi Vildan Polat, İl Başkanı Bahattin Yıldız eslik etti.

Havaalanında davul, zurna, sloganlar ve meşaleler eşliğinde karşılanan Aday Beyazgül, daha sonra İl Başkanlığına geçerek kendisi için hazırlanan aday tanıtım programına katıldı. Burada partililere ve vatandaşlara seslenen Beyazgül,

 

‘ŞANLIURFA KARARINI VERMİŞTİR’

“Şanlıurfa'ya geldiğimizde havaalanında sordular bu coşku için ne düşünüyorsun, benim düşüncemde buradan da söylüyorum Urfa kararını vermiş.” Diyen Beyazgül, “Urfa AK Parti diyor, Urfa Beyazgül diyor. Biz inşallah 2 milyonun belediye başkanı olmak için yola çıktık. Garibanın, kimsesizin kimsesi olmak, fakirin sahibi olmak için bu yola çıktık. Rükûdan başka, Allah'tan başka hiçbir yerde eğilmeyecek üzere bu yolla çıktık. Allah'ın izniyle İnşallah çıktığımız bu yolda sizleri mahcup etmeyeceğiz, dualarınız bizimle beraber olacak bizim de gayretimiz sizinle olacak Allah'ın izniyle. Havaalanında beni karşılayan konvoylarla bu kadar gelen ve buradan bekleyen kardeşlerimize teşekkür ediyorum selamlarımı sunuyorum.” dedi.

 

‘EL ELE VERMEDİKÇE SORUNLAR ÇÖZÜLMEZ’

 “Allah'ın izniyle AK Parti 1 Aralık bugün kazandığını da ilan ettiği gündür inşallah. Çünkü siz konuyu biliyorsunuz, bir memlekete veya hükümet, milletvekili, Belediye Başkanları, kanaat önderleri, STK'lar, muhtarlar hepimiz el ele vermedikçe bu memleketin sorunlarını çözemeyiz. İşte bu nedenle halkımız çözümün nerede olduğunu biliyor, görüyor. Urfa'nın sorunları çok sorunların üstesinden gelecek kadro var, sorunları üstesinden nasıl geleceğini biliyor.” Diye konuştu.

 

‘SONUNA KADAR ÇALIŞIP BAŞARIMIZI TAÇLANDIRACAĞIZ’

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Beyazgül’ün ardından konuşan AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, seçim süreci boyunca el birliği, samimiyet içerisinde, hep birlikte beraberlik içinde çalışıp Urfa halkının istediği projeleri ortak akıl, ortak proje ile hayata geçireceklerini söyledi. İlçeler içinde 14’te 14’ü hedeflediklerini belirten Bahattin Yıldız, “Aynı zamanda ilçelerimizde de 14’te 14 hedefi ile yola çıktık, Sayın Cumhurbaşkanımızın karşısına 1 Nisan’da çıkacağız ve diyeceğiz biz sonuna kadar çalıştık ve başarımızı taçlandıracağız.” Dedi.

 

‘BÜYÜKŞEHİR ADAYIMIZI COŞKULU BİR ŞEKİLDE KARŞILADIK’

 “Malumunuz olduğu üzere 31 Mart Yerel Seçimleri için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Haliç Kongre Merkezinde 40’a yakın belediye başkan adayları açıklanmıştı.” Diyen Bahattin Yıldız, “Yine bizim büyükşehir belediye başkan adayı ve partimizin önceki dönem çok kıymetli başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül olarak açıklanmıştır. Bugün de sizlerin desteği ile Milletvekillerimizi teşrifi ile büyükşehir belediye başkan adayımızı coşkulu bir şekilde karşıladık. Havaalanında vatandaşlarımızın ve teşkilatlarımızın müthiş bir coşkusu ve teveccühü vardı. Ben sizlerin huzurunuzda bizleri yalnız bırakmayıp aileleri ile dostları ile katılan tüm teşkilat mensuplarımıza, hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum.” Diye konuştu.

 

‘URFA‘NIN İSTEDİĞİ PROJELERİ ORTAK AKIL VE ORTAK PROJE İLE HAYATA GEÇİRECEĞİZ’

 “Havaalanı ardından partimizin önünde çok güzel bir coşku ile kalabalık ile milletvekillerimiz ile birlikte büyükşehir belediye başkan adayımızı bağrımıza bastık.” İfadesini kullanan Yıldız, “Bundan sonraki süreçte hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde samimiyet, teveccüh ve gayretle ilimizi daha üst noktalara taşıyacağız. Vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu projeleri hep birlikte ortak üretim ve ortak akıl ile hayata geçireceğiz. Kıymetli başkan adayımızın şahsına ve ailesine hayırlı olmasını diliyorum. Hep birlikte seçim sürecini büyük bir başarı ve gayret, samimiyet içerisinde sürdürüp safere ve başarıya ereceğimizin inancındayım. Aynı zamanda ilçelerimizde de 14’te 14 hedefi ile yola çıktık, Sayın Cumhurbaşkanımızın karşısına 1 Nisan da çıkacağız ve diyeceğiz biz sonuna kadar çalıştık ve başarımızı taçlandıracağız.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2018, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142