Canpolat davasını anlatmaya devam ediyor

Canpolat davasını anlatmaya devam ediyor

AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat’ın 31 Mart yerel seçimler için sergilediği performans Haliliyelilerin takdirini topluyor.

Sabahın erken saatlerinde mahalle gezileriyle başlayan ardından esnaf ziyaretleri ile devam eden seçim çalışmaları kapsamında AK Başkan Adayı Canpolat, bir yandan esnaf gezilerini sürdürürken diğer yandan ilçe merkezi ve kırsalda ise ev toplantılarına devam ediyor.

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ile birlikte ev gezilerine devam eden AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat,Şanlı ailesinin düzenlemiş olduğu ev toplantısında aile bireyleri ile bir araya geldi. AK aday Canpolat,” bu akşamda Şanlı ailesinin misafiri olduk. Bizlere ve AK Parti’ye göstermiş oldukları teveccüh için çok teşekkür ediyorum. Şanlıurfa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Karakeçili ile birlikteyiz. Kendisi de ailesiyle birlikte AK Parti için hizmetlerin devamı için gayret gösteriyorlar”. Şeklinde konuştu.  

Şanlıurfa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Karakeçili,” İlçe Başkanlığı döneminde tanıdığım, sevdiğim bir kardeşimizdir Mehmet Canpolat. Kendisine başarılar diliyorum”. Dedi. 

64.DOST MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI

AK Aday Canpolat Ev ziyaretleri sonrasında dost meclisine katıldı. AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ile beraber dost meclisinde STK temsilcileri mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
63 lü
63 lü - 2 yıl Önce

epey zorlanacaksınız akp ye kızan çok var millet bıktı ilimizdeki başkanlarda hizmet yapamadı trambus ve 1700 yataklı şehir hastanesi hikayesi

NE GÜNLERE KALDIK YAW
NE GÜNLERE KALDIK YAW - 2 yıl Önce

SEÇİLEN VEKİLLERE BAKIYORSUNUZ,NE KENDİLERİNE NE MİLLETE HAYIRLARI VAR.KONUŞMALARINI DİNLİYORUM BAZEN İNANIN ANLAM VEREMİYORUM...MALESEF HALİMİZ BUU.

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142