Gülpınar, "Siverek halkı feraset sahibidir"

Gülpınar, "Siverek halkı feraset sahibidir"
banner206

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Siverek'te gerçekleştirdiği seçim bürosu açılışında, Sivereklilere önemli mesajlar verdi. 

31 Mart yerel seçimleri kapsamında çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar,Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın ile birlikte İlçe Belediye Meclis Üye Adayı Hasan İzol'un seçim bürosu açılışına katıldı.

Seçim Bürosu açılışına katılan kalabalığa hitap eden Belediye Meclis Üye Adayı Hasan İzol, 'Kendilerini yalnız bırakmayan, akrabalarını, hemşerilerine teşekkür' ederek şöyle dedi,"Biz bu yola memleketimiz için, insanlarımız için, halkımız için, hizmet etmek için, halkımızın yanında olmak için girdik, inşallah Allah'ın izniyle kanımızın son damlasına kadar memleketimizin ve halkımızın yanında olacağız, davamızın arkasında olacağız" dedi

Siverek'te gönül Belediyeciliği için yola çıktıklarını söyleyen Siverek AK Parti Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın," Biz halkımızın özlemini duyduğu hizmet için halkımızın karşısına çıktık, arkadaşlarımızla birlikte bu yola baş koyduk.  Ak Parti ve değerli Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar'ın destekleriyle çok güzel hizmetler gerçekleşecek. Cenabı Allah bu yolda hepimizin yar ve yardımcısı olsun" şeklinde konuştu

Seçimlere az bir süre kaldığını dile getiren Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, “Yeni bir belediye seçimi ve çok değerli bir adayımız var. Daha önceden başkanlık yapmış, bir çoğumuzun yakından tanıdığı ve geçmişte sizlerin verdiği emaneti layıkıyla taşıdığına inandığımız, eminim ki sizde buna şahitlik edersiniz. Geçmişte başarılı bir belediye başkanlığı yapmış değerli Şehymus Aydın beyefendi sizden emaneti bir kere daha almak üzere şurada yaklaşık 15 gün kaldı gecesini gündüzüne kattı, köy köy cadde cadde çalışmalarına devam ediyor. Biz de elimizden geldiğince ona destek vermeye çalışıyoruz. 15 gün sonra sizlerin de vereceği destekle gerçek AK Parti belediyeciliğini sizlere beş sene burada yaşatmak üzere hizmetinizde olmaya devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Daha önceki seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmasının farklı yönlere çekildiğini belirten Gülpınar, şunları söyledi: “Geçenlerdeki büro açılışında hatırlarsanız Celal Akıl beyin büro açılışında bir nevi helalleşme hesaplaşma konuşması yaptık fakat konuşma öyle başka yerlere çekildi ki hala da sanıyorum ki bu konuda kafalar çok durulmamış. Ben tabii özellikle benim muhatabım Siverek halkı çok açık ve net söylüyorum. Siverek dışında hiçbir yere hitap etmek istemiyorum, benim burada muhatabın Siverek halkı. Hala daha bazı şeyler kafalarda efendim cennetten tapu, cennetten arsa gibi saçma sapan dedikodular yürütülüyor. Birilerinin özellikle kışkırtmasıyla hala bir şeyler sürdürülmeye devam ediliyor. Bir kere bu söylemlere inanacak bir halk ben tanımıyorum ki hele Siverek halkı gibi son derece zeka seviyesi yüksek, son derece basiretli, son derece feraset sahibi bir halkın bu tür söylemlere itibar edeceğini ben hiç zannetmiyorum. Öyle bir şey de mümkün değil bırakalım birileri konuşsun önemli de değil.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı yapıldı. Yaklaşık 2 saat süren açılışa AK Parti Siverek İlçe Başkanı Nedim Lale ve yönetim kurulu üyeleri, meclis üyesi adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 23:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142