iki vekil'den Bozova'ya çıkarma

.

iki vekil'den Bozova'ya çıkarma
banner206
 Bağlı ve Eyyüpoğlu, her zaman milletle beraber hareket ettiklerini ve milletin hizmetinde olduklarını söyledi.
 
AK Parti olmazsa huzur olmaz
Sabahın erken saatlerinden itibaren Mazhar Bağlı hoca ile birlikte köy köy dolaştık, “Dolaştığımız köylerde gördüğümüz manzara, AK Parti diyor. AK Parti olmazsa huzur olmaz diyor. Vatandaşlarımız en az bizim kadar durumları anlamıştır. Öbür partilerin söyledikleri iftira, yalandan ibarettir. İktidar yine AK Parti, bize hizmet getirecek AK Partidir. Onun için bizde AK Parti diyoruz. Son derece memnun kaldık. Bozovalı hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
Seydi Eyyüpoğlu, her zaman milletle beraber olduklarını ve onların kime, hangi partiye oy vereceklerini çok iyi bildiklerini, çünkü kendilerine hizmet edenleri çok iyi tanıdıklarını belirtti.
 
Seydi amcanın isteği doğrultusunda tercihte bulunacaklardır
Şanlıurfa'nın sorunlarının çözümlerinin siyasetten geçtiğini belirten AK Parti MKYK üyesi Şanlıurfa Milletvekili adayı Prof.Dr.Mazhar Bağlı da, “Seydi amcamız, büyüğümüz bize iştirak ettiler. Gerçekten buralarda kendisini seven dostlarla birlikte olduk. Onun isteği doğrultusunda bir tercihte bulunacaklarından şüphem yok. Zaten bunu dile getirdiler. İyi bir çalışma günü geçirdiğimizi çok açık bir biçimde gördüm. Vekilimize, büyüğümüze, Seydi amcamıza çok teşekkür ediyoruz. Eksik olmasınlar. İnşaallah birlikte daha çok çalışmalar yaparız” diye konuştu.
“Herkesin içinde bulunduğumuz koşullara daha iyi bir refah seviyesine, daha iyi bir toplumsal projeye sahip olması gerektiği yönünde düşüncesi varsa bu iyi bir şeydir” diyen Prof.Dr. Bağlı, bir sıkıntı varsa bu sıkıntıyla ilgili insanların fikir yürütmelerinin, proje geliştirmelerinin iyi bir durum olduğunu söyledi.
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2015, 20:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142