İş dünyasından Ekinci'ye tam destek

 İş dünyasından Ekinci'ye tam destek
banner206

 

Şanlıurfa'da yaklaşan yerel seçimler öncesi Ak Parti Eyyübiye İlçe Belediye Başkanlığına aday gösterilen Mehmet Ekinci deyim yerindeyse bugün destekçi akınına uğradı.

 

30 Mart günü yapılacak olan yerel seçimler öncesi aday gösterildikten sonra seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, bugün partisinde kendisine yapılan tebrik ziyaretlerini kabul etti. Bir çok sivil toplum örgütü kuruluşlarının ve mahalle muhtarlarının desteklerini alan Ekinci, seçimlere iddialı girmeye başladı.

Ak Parti Eyyübiye ilçe teşkilat binasında gerçekleşen ziyaretlerde Ekinci'yi ziyaret edenler arasında bugün Şanlıurfa'nın genç iş adamları vardı. Şanlıurfa İl Genç Girişimciler Derneği Başkanı Mahmut Barut ve yönetim kurulu üyeleri bugün Başkan Adayı Mehmet Ekinci'yi parti teşkilat binasında ziyaret ederek tam destek yanlarında bulunduklarına ilan ettiler.

Genç Girişimcilerin yanı sıra, Eyyübiye İlçesine bağlı çok sayıda köy ve mahalle muhtarıda Ekinci'yi ziyaret ederek destekte bulundular.

Ziyaret esnasında Ak Parti Eyyübiye ilçe Teşkilat Başkanı Abdullah Tacar ve Ak Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Yardımcısı Mithat Arhan, Başkan Adayı Mehmet Ekinci'yi yalnız bırakmadı.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277