Karahan, Karakeçili’yi ziyaret etti

 Karahan, Karakeçili’yi ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Şerdil Karahan,  Şanlıurfa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Karakeçili’yi ziyaret ederek, destek istedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Şerdil Karahan, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Yaklaşan seçimler öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden aday adayı Karahan, bu kez  Şanlıurfa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Karakeçili’yi ziyaret etti. Karakeçili’yi makamında ziyaret eden İş Adamı Karahan, milletvekili seçilmesi durumunda yapmayı planladığı çalışmalardan bahsederek, aday adaylığı konusunda destek istedi.

STK’lar, dernekler ve meslek odalarının toplumun olmazsa olmazları olduğunu dile getiren Karahan, “Ülkemizin problemlerini, şehrimizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın şikayetlerini ele alan ve bunların çözümünde büyük önem arz eden bu kuruluşlarımızın her zaman desteklenmesinden yanayım. Ülkemizin kalkınmasında bu kuruluşlarımızın katkısı yadsınamaz. Şanlıurfamızın geleceği adına, üzerime düşen sorumlulukların bilincindeyim. Bu sorumlulukları yerine getirebilmek ve şehrimizin gelişimini sürdürebilmek için hepimiz gönül birlikteliği içerisinde hareket etmemiz gerekmektedir” şeklinde konuştu.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Şanlıurfa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Karakeçili ise, Karahan’ı tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2015, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142