Karahan’dan KAŞİP’e ziyaret

 Karahan’dan KAŞİP’e ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı İş Adamı Şerdil Karahan, Kamu Şirket Personelleri Derneği (KAŞİP) Başkanı Hakan Aydın’ı ziyaret ederek destek istedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı İş Adamı Şerdil Karahan, seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarını (STK) ziyaret etmeye devam ediyor. Seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Şerdil Karahan, son olarak Kamu Şirket Personelleri Derneği (KAŞİP) Başkanı Hakan Aydın’ı ziyaret etti. Aydın ile bir süre görüşerek sorunlarını dinleyen Karahan, TBMM’ye gitmesi durumunda Şanlıurfa için yapmayı planladığı çalışmaları anlatarak, aday adaylığı konusunda destek istedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hakan Aydın, Şerdil Karahan’ı aday adaylığından dolayı kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Karahan, yaptığı açıklamada, STK’lar, dernekler ve meslek odalarının toplumun olmazsa olmazları olduğunu belirterek, “Ülkemizin problemlerini, şehrimizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın şikayetlerini ele alan ve bunların çözümünde büyük önem arz eden bu kuruluşlarımızın her zaman desteklenmesinden yanayım. Ülkemizin kalkınmasında bu kuruluşlarımızın katkısı yadsınamaz. Şanlıurfamızın geleceği adına, üzerime düşen sorumlulukların bilincindeyim. Bu sorumlulukları yerine getirebilmek ve şehrimizin gelişimini sürdürebilmek için hepimiz gönül birlikteliği içerisinde hareket etmemiz gerekmektedir” dedi.

Ziyaret, gündem ve genel seçimler üzerine yapılan sohbetle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142