Merkez 3 ilçenin meclis üyeleri kesinleşti

Merkez 3 ilçenin meclis üyeleri kesinleşti
banner206
 Şanlıurfa’da Pazar günü yapılan 30 Mart yerel seçimler sonrası oy sayımlarının tamamlanmasıyla Merkez 3 ilçeninde meclis üyeleri kesinlik kazandı. Haliliye Eyyübiye ve Karaköprü Meclis üyesi sıramalası şöyle oluştu;

Eyyübiye ilçe Belediye meclisi asil üyeleri;

AK Parti

1-Sait Kaya- kontenjan                                

2-Hümeyit Bİlbay-Kontenjan                    

3-Cuma Elgün-Kontenjan                           

4-Mehmet Ataş-Kontenjan                      

5-Mustafa Tepe                                                                            

6-Mehmet İlhami Günbeği                                       

7-Levend Çelik                                                                

8-Ahmet Haşim İnan                                                    

9-Gülsüm Sobay

10-Mehmet Salih Uğur

11-Mehmet Bahattin Demir

12-Hüseyin Yıldırım

13-Necmettin Sağlam

14-İsmail Demirbaş

15-Aziz Aslan

16-Mustafa Korkmaz

17-Sinan Yavuz

18-Ahmet Sanbur

19-Ahmet Toprak

20-Abdulkadir Akbaş

21-Hasan Batan

22-Bilal Tekatlı

23-Feride Yudum Kılıçoğlu

24-Halil Kızılelma

25-Mehmet Emin Mizan

26-Ali Rıza Şenbahar

27-İbrahim Göktaş

28-Ahmet Başgök

29- Handan Karataş

30-Yusuf Mert

Saadet Partisi

1-Yusuf Aktaşoğlu Saadet Partisi

2-Mustafa Fidanoğlu-Saadet

3-Mahmut Çadırcı –Saadet

4-Mehmet Aksoy-Saadet

BDP

1-Mehmet Ali Kaya-BDP

2-Şükrü Cengiz- BDP

3-Hedibe Ötünç Dursun- BDP

Haliliye İlçe Belediye Meclisi asil üyeleri

AK Parti

1-Faruk Mehmet Akçal-Kontejan

2-İsmail Güneş-kontenjan

3-Mehmet Ferhan Karaçizmeli-kontenjan

4-Abdurrahman Beyaz-kontenjan

5-Aysel Göncü

6- Ahmet Hamdi İnan

7-Nihat Kılıç

8-Metin Çadırcı

9-Osman Uludağ

10- Mehmet Selim Polatkan

11-Cuma Demir

12- Halil Ataş

13-Ali Veziroğlu

14-Ali Doğan

15-Hande Çankaya

16-Nusret Kaya

17- Halil Yetkin

18- İbrahim Felhan

19-Abdulkadir Altundağ

20- Mehmet Keskin

21- Mahmut Saatçi

22- Mehmet Aslan

23- İmam fidanoğlu

24-Emir Elden

25- Feyyat Akbaş

26-Emin Coşkun

27-Abdulkadir Bağış

28-Hasan Kaya

29-Müslüm Yüksel

30-Mehmet Erol

31-İhsan Gücüyetmez

32-Mehmet Toprak

33-Erdal Deniz

BDP

1-Sema Aişeoğlu

2-Sait Dönmez

3-Adile Şaşkın

4-Cemal Babaoğlu

Karaköprü Meclisi Asil üyeleri

AK Parti

1-Av. Sabri Yetim-kontenjan

2-Müslüm Yavuz- kontenjan

3-Reşit Beşaltı- kontenjan

4-Ahmet Kaytan

5-İsa Kızıldemir

6-Cihan Canbeyli

7-Celal Şeker

8-Metin Baydilli

9--Ümran Bilim

10-Müslüm Topal

11-Celal Çakmaklı

12-Vildan Gönüllü Çelik

13-Sait Toprak

14-Ufuk Karageçili

15-Mithat Şaka

16-Mehmet Nimetoğlu

17-Mehmet Emin İfşa

18-Bekir Sıtkı Akyol

19-Mehmet Azemoğlu

20-Mehmet Emin Aslan

21-Şıh Müslüm Korkmaz

22-Hüseyin Paf

23-Mehmet Mevlit Keklik

24-Eda Çakmaklı

25- Yaşar Aksoy

Saadet Partisi

1-İmam Badıllı

2-İbrahim Arslan

3-Mehmet Kaz

4-Mustafa Önal

BDP

1-Serhat Erdem

2-Salih Karataş

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2014, 00:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142