banner196
banner186

Merkez 3 ilçenin meclis üyeleri kesinleşti
banner206
 Şanlıurfa’da Pazar günü yapılan 30 Mart yerel seçimler sonrası oy sayımlarının tamamlanmasıyla Merkez 3 ilçeninde meclis üyeleri kesinlik kazandı. Haliliye Eyyübiye ve Karaköprü Meclis üyesi sıramalası şöyle oluştu;

Eyyübiye ilçe Belediye meclisi asil üyeleri;

AK Parti

1-Sait Kaya- kontenjan                                

2-Hümeyit Bİlbay-Kontenjan                    

3-Cuma Elgün-Kontenjan                           

4-Mehmet Ataş-Kontenjan                      

5-Mustafa Tepe                                                                            

6-Mehmet İlhami Günbeği                                       

7-Levend Çelik                                                                

8-Ahmet Haşim İnan                                                    

9-Gülsüm Sobay

10-Mehmet Salih Uğur

11-Mehmet Bahattin Demir

12-Hüseyin Yıldırım

13-Necmettin Sağlam

14-İsmail Demirbaş

15-Aziz Aslan

16-Mustafa Korkmaz

17-Sinan Yavuz

18-Ahmet Sanbur

19-Ahmet Toprak

20-Abdulkadir Akbaş

21-Hasan Batan

22-Bilal Tekatlı

23-Feride Yudum Kılıçoğlu

24-Halil Kızılelma

25-Mehmet Emin Mizan

26-Ali Rıza Şenbahar

27-İbrahim Göktaş

28-Ahmet Başgök

29- Handan Karataş

30-Yusuf Mert

Saadet Partisi

1-Yusuf Aktaşoğlu Saadet Partisi

2-Mustafa Fidanoğlu-Saadet

3-Mahmut Çadırcı –Saadet

4-Mehmet Aksoy-Saadet

BDP

1-Mehmet Ali Kaya-BDP

2-Şükrü Cengiz- BDP

3-Hedibe Ötünç Dursun- BDP

Haliliye İlçe Belediye Meclisi asil üyeleri

AK Parti

1-Faruk Mehmet Akçal-Kontejan

2-İsmail Güneş-kontenjan

3-Mehmet Ferhan Karaçizmeli-kontenjan

4-Abdurrahman Beyaz-kontenjan

5-Aysel Göncü

6- Ahmet Hamdi İnan

7-Nihat Kılıç

8-Metin Çadırcı

9-Osman Uludağ

10- Mehmet Selim Polatkan

11-Cuma Demir

12- Halil Ataş

13-Ali Veziroğlu

14-Ali Doğan

15-Hande Çankaya

16-Nusret Kaya

17- Halil Yetkin

18- İbrahim Felhan

19-Abdulkadir Altundağ

20- Mehmet Keskin

21- Mahmut Saatçi

22- Mehmet Aslan

23- İmam fidanoğlu

24-Emir Elden

25- Feyyat Akbaş

26-Emin Coşkun

27-Abdulkadir Bağış

28-Hasan Kaya

29-Müslüm Yüksel

30-Mehmet Erol

31-İhsan Gücüyetmez

32-Mehmet Toprak

33-Erdal Deniz

BDP

1-Sema Aişeoğlu

2-Sait Dönmez

3-Adile Şaşkın

4-Cemal Babaoğlu

Karaköprü Meclisi Asil üyeleri

AK Parti

1-Av. Sabri Yetim-kontenjan

2-Müslüm Yavuz- kontenjan

3-Reşit Beşaltı- kontenjan

4-Ahmet Kaytan

5-İsa Kızıldemir

6-Cihan Canbeyli

7-Celal Şeker

8-Metin Baydilli

9--Ümran Bilim

10-Müslüm Topal

11-Celal Çakmaklı

12-Vildan Gönüllü Çelik

13-Sait Toprak

14-Ufuk Karageçili

15-Mithat Şaka

16-Mehmet Nimetoğlu

17-Mehmet Emin İfşa

18-Bekir Sıtkı Akyol

19-Mehmet Azemoğlu

20-Mehmet Emin Aslan

21-Şıh Müslüm Korkmaz

22-Hüseyin Paf

23-Mehmet Mevlit Keklik

24-Eda Çakmaklı

25- Yaşar Aksoy

Saadet Partisi

1-İmam Badıllı

2-İbrahim Arslan

3-Mehmet Kaz

4-Mustafa Önal

BDP

1-Serhat Erdem

2-Salih Karataş

banner191
banner217
Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner195

banner142