Milletvekili Gök'ten Hallaçoğlu'na çağrı

Milletvekili Gök'ten Hallaçoğlu'na çağrı
banner206
 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkerim Gök, MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu'nun iddialarına ait , “Şayet böyle bir konuşma varsa Sayın Halaçoğlu, Şanlıurfa Milletvekilinin ismini vermesi lazım” dedi.

Gök, gazetecilere yapmış olduğu açıklamada, Halaçoğlu'nun AK Partili bir Şanlıurfa Milletvekili ile yapmış olduğu görüşmelerde partisinden yardım niyetinde olduğunu iddia ettiğini hatırlattı. Vatandaşların kentte seçim çalışması yapan AK Parti milletvekillerine sık sık iddiaları sorduğunu vurgulayan Gök, Halaçoğlu'nun öne sürdüğü görüşmenin doğru bulunmadığını savundu.

Gök, Halaçoğlu'nun konuya açıklık getirmesi gerektiğiniifade ederek, şunları açıkladı : "Şanlıurfa milletvekilleri denildiği vakit bizler akıllara geliyoruz, halk ve gazeteciler soruyor doğaldır. Şayet böyle bir konuşma varsa Sayın Halaçoğlu, Şanlıurfa Milletvekilinin ismini vermesi lazım geliyor . En azından benim olmadığımı biliyorum. Diğer arkadaşlarımın da böyle bir mevzu ile alakası olmayacağını tahmin ediyorum. Siyaset yapan bizler, birbirimizi zan altında bırakmak ve karalamaktan daha çok fazla net ifadeler kullanılmamız lazım gelir Halaçoğlu, medyada bulunan beyanında, görüştüğü bir AK Parti Şanlıurfa Milletvekilinin ülkenin iç savaşa doğru sürüklendiğini öne sürerek MHP'den yardım niyetinde olduğunu savunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2015, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142