Nebati mesaj yayınladı

Nebati mesaj yayınladı
banner206

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Nureddin Nebati, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Nebati, yayınladığı mesajında,  “ Mübarek 3 ayların manevi sofrasına ve bereket iklimine açılan bir kapı olan Regaip kandiline erişmenin mutluluk ve heyecanı içindeyiz. Regaip kandili, başta mübarek Ramazan olmak üzere 3 ayların da müjdecisidir.

Bu aylar öncelikle kendi iç huzurumuz, sonra da toplumsal huzur, barış, kardeşlik ve dayanışma duygularının pekiştirilmesi açısından çok önemlidir. Regaip kandilinin de bu anlamda, toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır. İnsanlarımızın, Yaradan’a daha derin bir şükür imkanı bulacağı bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyorum.

Bu duygular içinde bütün İslam aleminin Regaip kandilini tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün hemşehrilerimin ve İslam aleminin, insanlığın barış ve huzur içinde olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2015, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142