Türkdili' Yeni Türkiye için varım'

.

Türkdili' Yeni Türkiye için varım'
banner206

 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Bayram Türkdili, seçim çalışmalarını sürdürüyor.  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü İstimlak ve Emlak işleri Daire Başkanlığı görevininden istifa ederek AK Partiden siyasete atılan Bayram Türkdili, seçim çalışmaları kapsamında bugün  Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik ve  Viranşehir ilçe Başkanı Mehmet Yıldırım'ı  makamında ziyaret etti. 
İlçe Başkanları ve parti yöneticileri ile görüşen Türkdili, neden Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Yeni Türkiye yolunda AK Partinin hedeflerinin büyük olduğunu ifade eden Bayram Türkdili' Ben 2023 hedefini benimseyen AK Kadroların yanınd aolmak ve ülkeme katkı sağlamak için Milletvekili aday adaylığına başvurdum, Partimizin onayı yüce Allah'ın takdiri ile aday olacağıma inanıyorum'dedi. 
Ak Parti Siverek ilçe Başkanı İlhan Çelik ise Milletvekili aday adayı Bayram Türkdili'ne başarılar dilediğini ifade etti.Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142