Başkan Yetim’den ‘Kadınlar Günü’ mesajı

.

Başkan Yetim’den ‘Kadınlar Günü’ mesajı
banner206

 Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kadınların bu önemli gününü kutlayan Yetim, kadınlara yönelik şiddetin de son bulmasını temenni etti.

Başkan Yetim, mesajında, kadınların; bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan, gelecek nesillerin mimarları olduğunu belirterek, şunları kaydetti;

“Toplumsal yaşamın her kademesinde ve her zaman önemli roller üstlenen kadınlarımız, üstün fedakârlık duygusu içinde yaptıkları çalışmalarla, ülkenin her açıdan kalkınmasında büyük bir payın sahibi olmuşlardır. Toplumun her kesiminde yer alan başarı gösteren kadınlarımızı takdir ediyorum. Özellikle ülkemizde son yıllarda kadına yönelik şiddetteki dikkat çeken artış toplumun her kesimini rahatsız etmektedir. Bizleri dünyaya getiren, büyüten, bizlere kişilik ve şahsiyet kazandıran kadınlara yönelik bu tutumun son bulmasını için dua ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Şanlıurfalı kadınlar olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum.”

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142