Bucaspor’a Eriş ayarı

 Bucaspor’a Eriş ayarı
banner206

Hafta sonu Şanlıurfaspor ile karşılaşacak olan Bucaspor’un Teknik Direktörü Levent Eriş, takımdaki en büyük sorunun duygu eksikliği olduğunu söyledi.

PTT 1’inci Ligi’nde düşmemek için çırpınan Bucaspor’la sezon sonuna kadar sözleşme imzalayan teknik direktör Levent Eriş, kümede kalma mücadelesinde terini akıtan her futbolcuyu sırtında taşıyacağını söyledi.

Bucaspor’daki en büyük sorunun duygu eksikliği olduğunu belirten Levent Eriş,bu konuda şunları söyledi:

“Gözlemlerime göre burada, maç kaybettikten sonra üzülmeyen futbolcular var. Öncelikle onlara bu duyguyu aşılayacağım. Birlikte sevinip, birlikte üzülmeyi öğreneceğiz. Ben taşın altına elimi değil, gövdemi koydum. Bucaspor’a değer veren, bu kulüp için mücadele eden herkesi sırtımda taşırım.”

Takımının ligdeki durumunu da değerlendiren Levent Eriş, şu anki görüntüye bakıp hayal satmanın anlamı olmadığını vurgularken, “Bir an önce üst sıralara tırmanmak için çabalayacağız. Bu süreçte bize verilecek desteği boşa çıkarmayacağız” dedi. Bucaspor’daki geleceği ile ilgili yorum yapmayan Eriş, “Ben günü kurtarmaya geldim. Önümüzdeki sezonu planlamak yanlış” diye konuştu.

Yönetim tarafından kadro dışı bırakılan Erkan’ın takımla çalışmalara başladığı bildiren Levent Eriş, bu arada Civar’ın henüz mental olarak hazır olmadığını söyledi. Levent Eriş, “Civar’ın biraz daha U21 takımı ile çalışması gerekiyor” ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2015, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142