Karaköprü Belediyespor'da flaş gelişme

.

Karaköprü Belediyespor'da flaş gelişme
banner206

 Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig'de mücadele eden Karaköprü Belediyespor yönetiminde görev değişikliği yaşandı. İşlerinin yoğunluğu ve Sağlık sorunlarından dolayı 4 asil üye görevinibırakırken yerlerine 4 yedek üye asil üyeliğe getirildi.
Spor Toto 3. Liginde mücadele eden Karaköprü Belediyespor yönetim kurulu toplantıda bir araya geldi. Kulüp başkanı Mehmet Kudat'ın başkanlığında tesis binasında gerçekleştirilen toplantıda, Asil yönetim kurulunda bulunan Müslüm Topal, İmam Ufuk Yürekli, İsmail Bayram ve İmam Badıllı işlerinin yoğunluğu ve sağlık sorularından dolayı görevi bırakma kararı aldı. Görevi bırakan 4 ismin yerine ise Ali İhsan Çayan, Mustafa Aslan, MuhsinTut ve Hamza Bayer asıl üye olarak yönetime alındı.
Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat, yönetim kuruluna seçilen 4 yeni üyenin kulübe hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, "Sezon başında olağanüstü kongreyle yönetim değişikliğine gitmiştik. Karaköprü Belediyespor'umuzu daha iyi yerlere getirmek için yönetimdeki arkadaşlarımızla çalışmalarda bulunuyoruz. Asil listemizdeki 4 yönetici arkadaşımız işlerinin yoğunluğu ve sağlık sorunları nedeniyle izinlerini istediler ve yönetimdeki görevlerinden ayrıldılar. Onların yerine yedek listemizdeki 4 arkadaşımız yönetim kurulumuza girdi. Görevden ayrılan arkadaşlarımıza hizmetleri için teşekkür eder, göreve yeni gelen arkadaşlarımıza başarılar dilerim" dedi.
Başkan Kudat göreve yeni gelen yöneticilerle birlikte daha sonra takımı ziyaret ederek Osmaniyespor maçı öncesi moral desteği verdi.


Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2017, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142