banner196
banner186

Kupada program açıklandı
banner206

 Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. ve 4. hafta maçlarının programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 3. hafta  karşılaşmaları 9, 10 ve 11 Ocak'ta, 4. hafta müsabakaları ise 12,13 ve 14 Ocak'ta  oynanacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. ve 4. haftanın maç programı şöyle:

 

3. hafta:

9 Ocak Cumartesi:

12.00 Nazilli Belediyespor-Gaziantepspor (Nazilli İlçe)

 

13.00 Etimesgut Belediyespor-Kayserispor (Etimesgut Belediyesi Kemal  Atatürk)

 

14.00 İnegöl Belediyespor-Torku Konyaspor (İnegöl İlçe)

 

15.00 Akhisar Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Manisa 19 Mayıs)

 

17.00 Bucaspor-Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca)

 

18.45 Galatasaray-Karşıyaka (Türk Telekom Arena)

 

20.45 Trabzonspor-Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)

 

10 Ocak Pazar:

 

13.00 Sivas Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor  Kompleksi)

 

15.00 Medipol Başakşehir-Bandırmaspor (Başakşehir Fatih Terim)

 

17.00 Çaykur Rizespor-Aydınspor 1923 (Yeni Rize Şehir)

 

18.30 1461 Trabzon-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

 

19.00 Bursaspor-Boluspor (Stadı açıklanmadı)

 

20.45 Giresunspor-Fenerbahçe (Giresun Atatürk)

 

11 Ocak Pazartesi:

 

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

 

16.00 Şanlıurfaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa GAP Arena)

 

19.30 Antalyaspor-Tuzlaspor (Akdeniz Üniversitesi)

 

4. hafta

 

12 Ocak Salı:

 

12.00 Kastamonuspor 1966-Akhisar Belediyespor (Gazi Stadı)

 

13.45 Kayserispor-Etimesgut Belediyespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir  Has)

 

15.30 Torku Konyaspor-İnegölspor (Büyükşehir Torku Arena)

 

17.00 Gaziantepspor-Nazilli Belediyespor (Kamil Ocak)

 

19.00 Adanaspor-Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)

 

20.45 Karşıyaka-Galatasaray (İzmir Atatürk)

 

13 Ocak Çarşamba:

 

12.00 Aydınspor 1923-Çaykur Rizespor (Adnan Menderes)

 

14.00 Bandırmaspor-Medipol Başakşehir (Bandırma 17 Eylül)

 

16.30 Boluspor-Bursaspor (Bolu Atatürk)

 

18.30 Fenerbahçe-Giresunspor (Ülker)

 

20.30 Mersin İdmanyurdu-Bucaspor (Mersin)

 

14 Ocak Perşembe:

 

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Seyrantepe DİSKİ Spor  Tesisleri)

 

14.00 Tuzlaspor-Antalyaspor (Tuzla Belediye)

 

16.30 Kardemir Karabükspor-Sivas Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 

18.30 Eskişehirspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Eskişehir Atatürk)

 

20.30 Beşiktaş-1461 Trabzon (Atatürk Olimpiyat)

 

banner191
banner217
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner195

banner142