Şanlıurfaspor'da deprem

.

Şanlıurfaspor'da deprem
banner206

Şanlıurfaspor İcra Kurulu Başkanı ve Kulüp 2. Başkanı Kemal Süt, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Süt’ün yanı sıra yönetim kurulu üyelerinden Kadir Kılıçoğlu ve Oktay Doğan’ın da istifa ettiği öğrenildi.

Şanlıurfaspor’da son haftalardaki başarısız sonuçlar ve Teknik Direktör Tugay Kerimoğlu ile yönetim arasında yaşanan kriz büyüyor. Şanlıurfaspor İcra Kurulu Başkanı Kemal Süt, yönetim kurulu üyelerinden Kadir Kılıçoğlu ve Oktay Doğan görevlerinden istifa ettiklerini açıkladılar. Süt ve beraberindekilerinin, istifa dilekçelerini kulübe faks aracılığıyla gönderdikleri öğrenildi.

 

Görevinden istifa eden Kemal Süt, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu;

19.07.2015 tarihinde yapılan Şanlıurfaspor Kulübü kongresinde seçilmiş olduğum Şanlıurfaspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğimden, şu an görevde bulunduğum Şanlıurfaspor Kulübü İcra Kurulu Başkanlığından ve 2. Başkanlık görevlerimden, kulübün içinde bulunduğu sportif başarısızlık ve özellikle Teknik Direktör Tugay Kerimoğlu ile Sportif Direktör Sedat Yeşilkaya’nın takıma verdikleri zararlardan, 17 maçta sadece 2 galibiyet alınabilmesine rağmen Şanlıurfasporumuzun içinde bulunduğu zor günleride göz önünde bulundurarak susarak takımımıza destek olmaya devam ettim ama bolu spor karşılaşması sonrası ilk günden beri bizimle birlikte yürüyen şanlı taraftarımıza ve yerel basınımıza yapılan çirkin davranışları, bu şehrin evlatlarına yapılan bu saygısızlığı asla kabul edemem hiç kimse Şanlıurfa’dan Şanlıurfa spordan büyük değildir ve maaşını Urfalılardan alan maaşlı elemanlarının Urfalılara hakaret etmesi benim için bardağı taşıran son damla olmuştur. ayrıca mevcut durumdan Şanlıurfa spor Kulübünün daha fazla zarar görmemesi adına detaylı açıklamalarımı sezon sonu yapacağımı bildirerek üzüntü ile istifa ettiğimi tüm kamuoyunun bilgisine sunarım.

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2016, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142