Şanlıurfaspor eski futbolcularını topladı

 Şanlıurfaspor eski futbolcularını topladı
banner206

Şanlıurfaspor Kulübü eski futbolcuları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıya Şanlıurfaspor Kulübü İcra kurulu başkanı ve Futbol şube sorumlusu Maruf Güneş, Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, Alt yapılar sorumlusu Hüseyin Dağ katılırken, Eski futbolculardan Reşit Köylü, Recep Kutluay, Salih Akkuş, Aslan Doğan, Yaşar Tosun, Hüseyin Dağ, Kaplan Doğan, Ahmet Pişkin, Ferhat Ertürk, Nedim Çavcı, Abdurrahman Eskici, Murat Alışkan, M.Şükrü Şenbahar, Arif Akagün, Cemal Sabuncu, Mahmut Canbeyli Resul Halat ve Adnan Yükselir kulübün davetini geri çevirmeyerek toplantıya geldi.

Harran Otelinde yapılan istişare toplantısında fikir alışverişinde bulunulurken, Futbol şube sorumlusu Maruf Güneş, eski futbolcuların taleplerini tek tek dinleyerek cevapladı.

Eski futbolculardan Recep Kutluay, böyle bir organizasyon düzenleyen Şanlıurfaspor kulübüne teşekkür ettiklerini ifade ederek, "Şampiyonluk yolunda ilerleyen takıma herkesin destek olması gerektiğini belirtti.

Şanlıurfaspor'un eski gol krallarından Reşit Köylü ise, bu tür istişare toplantılarının çok olumlu olduğunu ve sürekli bir arada olunmasını arzı ettiklerini vurgulayarak, Şehrin 1 tek takımına hepimizin el birliği ile destek olması gerekiyor. İnşallah bu sezon Süper lig amacımıza ulaşırız" dedi.

Eski futbolcuların tamamının düşüncelerini paylaştığı toplantı 3 saat sürerken, Futbol şube sorumlusu Güneş, toplantıya katılarak fikirlerini söyleyen herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142