Sonuçlar açıklandı...

Sonuçlar açıklandı...
banner206

Şanlıurfaspor Kulübü alt yapı seçmelerine giren sporculardan başarılı olanlar açıklandı

1. Aşamada başarılı olan sporcular, Çarşamba günü yapılacak 2. Aşama için tekrar denenecekler.

1997-1998-1999-2000 doğumlu sporcular 25 Haziran Çarşamba günü saat 07:00’de 2001-2002-2003-2004 doğumlu sporcular ise saat 14:00’te ŞUTİM sahasının önünde hazır bulunmaları gerekiyor.

2014-2015 Futbol seçmeleri 1. Aşamayı kazanan sporcuların isimleri şöyle:

 

1997 Doğumlu

1-Mustafa Tarhan

2-İbrahim Dilek

3-Mehmet Ay

4-Mehmet Emin Öngül

 

1998 Doğumlu

1- Şükrü Çavcı

2-Miktad İftidak

3-Mahmut Akkuş

4-Veysel Karani Daş

5-Ali Karayılan

6-Ferhat Perçin

7-İ.Halil Ayebe

8-Mehmet Kaş

9-Mahmut Yaprak

10- İ.Halil Talay

11-M.Can Karataşlı

 

1999 doğumlu

1-İsa Kılıç

2-Mehmet Çimtay

3- M.Nurani Akıl

4- M.İdris Aktaş

5-Mehmet Çelik

6- Emrullah Müjdeci

 

2000 Doğumlu

1- Mehmet Daş

2- İ.Halil Baysan

3- Ahmet Durgun

4- İsmail Çimtay

5- Abdulkadir Ölçer

6- Kadir Pezk

7- M. Yusuf İşyeri

8- Ramazan Seray

9- M. Ali Miroğlu

10- M. Ali İnanç

11- M. Murat Elçi

12- Serhat Aslan

13- Ahmet İlgiz

14- Muhammet Yaşar

15- Yusuf Kılıç

 

2001 Doğumlu

1-Hasan Dağ

2- M. Furkan Bulut

3- M.Bakır Yılmaz

4- Halil Akkuş

5- Veysel Eş

6- Ahmet İnci

7- Ebubekir Göktepe

8- Samet Kıratoğlu

9- Mehmet Canbeyli

10- Özgür Olgun

11- Mehmet Esin

12- Ali Can Esin

13- İbrahim Hangişkan

 

2002 Doğumlu

1-Ali Aslan

2- Mehmet Polat

3- Cesur Şeyhanlıoğlu

4-Barış Uygur

5- Mahmut Demir

6- Salih Altun

7- A.Nejdet Köseoğlu

8- Murat Çıplak

9- Abdullah Gökalp

10- Hüseyin Artuk

11- Mustafa Sarıaydın

 

2003 Doğumlu

1-A.Berat Elden

2-Burak Türkoğlu

3- Mehmet İlgen

4- Cemal Orhanalp

5- Doğan Kılıç

6- Halil Altun

7- Murat Şeyhanlıoğlu

8- Murat Basyan

9- M.Ali Kumcu

10- İsmail Kasketçi

11- Hadi Melik Satıcı

12- Tuncay Seyyar

13- Berat Ağrıç

14- Cuma Divane

15- Baransel Kılıç

 

2004 Doğumlu

1-M.Cemal Dövücü

2-Ali Köçer

3- M.Taha Polat

4- Velat Uygur

5- Barış Bereket

6- İ.Enes Özkan

7- Y.Emre Özkan

8- Nuri Kamal

9- Ahmet Baygeldi

10-M.Ali Kuzu

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2014, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142