banner227

Sonuçlar açıklandı...
banner206

Şanlıurfaspor Kulübü alt yapı seçmelerine giren sporculardan başarılı olanlar açıklandı

1. Aşamada başarılı olan sporcular, Çarşamba günü yapılacak 2. Aşama için tekrar denenecekler.

1997-1998-1999-2000 doğumlu sporcular 25 Haziran Çarşamba günü saat 07:00’de 2001-2002-2003-2004 doğumlu sporcular ise saat 14:00’te ŞUTİM sahasının önünde hazır bulunmaları gerekiyor.

2014-2015 Futbol seçmeleri 1. Aşamayı kazanan sporcuların isimleri şöyle:

 

1997 Doğumlu

1-Mustafa Tarhan

2-İbrahim Dilek

3-Mehmet Ay

4-Mehmet Emin Öngül

 

1998 Doğumlu

1- Şükrü Çavcı

2-Miktad İftidak

3-Mahmut Akkuş

4-Veysel Karani Daş

5-Ali Karayılan

6-Ferhat Perçin

7-İ.Halil Ayebe

8-Mehmet Kaş

9-Mahmut Yaprak

10- İ.Halil Talay

11-M.Can Karataşlı

 

1999 doğumlu

1-İsa Kılıç

2-Mehmet Çimtay

3- M.Nurani Akıl

4- M.İdris Aktaş

5-Mehmet Çelik

6- Emrullah Müjdeci

 

2000 Doğumlu

1- Mehmet Daş

2- İ.Halil Baysan

3- Ahmet Durgun

4- İsmail Çimtay

5- Abdulkadir Ölçer

6- Kadir Pezk

7- M. Yusuf İşyeri

8- Ramazan Seray

9- M. Ali Miroğlu

10- M. Ali İnanç

11- M. Murat Elçi

12- Serhat Aslan

13- Ahmet İlgiz

14- Muhammet Yaşar

15- Yusuf Kılıç

 

2001 Doğumlu

1-Hasan Dağ

2- M. Furkan Bulut

3- M.Bakır Yılmaz

4- Halil Akkuş

5- Veysel Eş

6- Ahmet İnci

7- Ebubekir Göktepe

8- Samet Kıratoğlu

9- Mehmet Canbeyli

10- Özgür Olgun

11- Mehmet Esin

12- Ali Can Esin

13- İbrahim Hangişkan

 

2002 Doğumlu

1-Ali Aslan

2- Mehmet Polat

3- Cesur Şeyhanlıoğlu

4-Barış Uygur

5- Mahmut Demir

6- Salih Altun

7- A.Nejdet Köseoğlu

8- Murat Çıplak

9- Abdullah Gökalp

10- Hüseyin Artuk

11- Mustafa Sarıaydın

 

2003 Doğumlu

1-A.Berat Elden

2-Burak Türkoğlu

3- Mehmet İlgen

4- Cemal Orhanalp

5- Doğan Kılıç

6- Halil Altun

7- Murat Şeyhanlıoğlu

8- Murat Basyan

9- M.Ali Kumcu

10- İsmail Kasketçi

11- Hadi Melik Satıcı

12- Tuncay Seyyar

13- Berat Ağrıç

14- Cuma Divane

15- Baransel Kılıç

 

2004 Doğumlu

1-M.Cemal Dövücü

2-Ali Köçer

3- M.Taha Polat

4- Velat Uygur

5- Barış Bereket

6- İ.Enes Özkan

7- Y.Emre Özkan

8- Nuri Kamal

9- Ahmet Baygeldi

10-M.Ali Kuzu

banner191
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner195

banner142