banner196
banner186

Süper Amatörde neler yaşandı...
banner206

 Şanlıurfa süper Amatör kümede heyecan giderek artıyor.  Yıllar sonra yeniden futbola geri dönen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor lider konumunda bulunduğu  Amatör kümeden bir üst lige yükselmek istiyor.

Şanlıurfa ve ilçelerde bu hafta oynanan karşılaşmalarda Lider Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor ligde iddiası bulunmayan Kendirsporu ağırladı. 3 puanı 3 golle alan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor maç fazlasıyla liderliğini sürdürdü. Liderin yakın takipçisi  Birecik Belediyespor ise deplasmanda Hilvansporu 3-1 yenmeyi başardı.                                                                                        

13 NCÜ HAFTA  SONUÇLARI                                                                                                                                    

1             TARIM SPOR      AKÇAKALE SPOR                                0 - 3

2             HİLVAN SPOR    BİRECİK BLD SPOR                            1 - 3

3             SİVEREK BLD SPOR          V.BAŞAK SPOR                    2 -1

4             BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR     KENDİR SPOR           3- 1

5             M.KEMAL LİSESİ              BAY                                                                       --            --

                                                                                                                                            

PUAN DURUMU                                                                                                                                          

    TAKIMLAR                  O     G       B        M        A             Y      P            

1   BÜYÜKŞEHİR BEL.   12     9       2        1        34           6         29          

2   BİRECİK BLD SPOR   11    8       2        1         23          5         26          

3   M.KEMAL LİSESİ       11    7       3        1         21          8          24          

4   SİVEREK BLD SPOR   11    7       2        2         18          9          23

5   AKÇAKALE SPOR        12    5      4         3         26         12         19          

6   HİLVAN SPOR            12    4       0         8         12         29        12          

7   V.BAŞAK SPOR           12    2       2         8        15         32         8            

8   KENDİR SPOR            12    2        1         9        12         27         7            

9   TARIM SPOR               11   0        0        11         0         33        0            

                                                                                                                            


 


                    AMATÖR LİG MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİHİ

                 

 GÜNÜ

SAAT

KARŞILAŞAN TAKIMLAR

KATEGORİSİ

OYNANACAĞI SAHA

 

14.02.2015

Cumartesi

14.00

Pirsus spor

Harran spor

2.Amatör

Suruç ilçe stadı

 

14.02.2015

Cumartesi

14.00

V.Şehir gap

Çamlıdere

1.Amatör

V.Şehir ilçe

 

14.02.2015

Cumartesi

10.30

Kartal gücü

Bağlarbaşı

2.Amatör

Yenice 2 nolu

 

14.02.2015

Cumartesi

12.30

Reha gençlik

Halfeti spor

2.Amatör

Yenice 2 nolu

 

14.02.2015

Cumartesi

14.30

Kendir spor

Siverek bld

Süper amatör

Yenice 2 nolu

 

14.02.2015

Cumartesi

14.00

Genç karakeçi

Karşıyaka spor

1.Amatör

Yenice 1 nolu

 

14.02.2015

Cumartesi

14.00

Haliliye spor

C.pınar demir

1.Amatör

Siverek ilçe

 

14.02.2015

Cumartesi

14.00

C.pınar tigem

11 Nisan

1.Amatör

C.pınar ilçe

 

14.02.2015

Cumartesi

14.00

Birecik bld

B.Şehir bld

Süper Amatör

Birecik ilçe

 

14.02.2015

Cumartesi

11.00

Edessa 7 yıldız

Eyyüp spor

U-16 Ligi

Şutim sahası

 

14.02.2015

Cumartesi

12.45

Keçe spor

Bağmancı spor

U-16 Ligi

Şutim sahası

 

14.02.2015

Cumartesi

14.30

Hilvan spor

Tarım spor

U-16 Ligi

Şutim sahası

 

14.02.2015

Cumartesi

10.45

Karaköprü bld

Urfa gücü

U-16 Ligi

Arena 1 nolu

 

14.02.2015

Cumartesi

12.30

Telekom spor

Yenice spor

2.Amatör

Arena 1 nolu

 

14.02.2015

Cumartesi

14.30

Urfa gücü

Telekom lisesi

2.Amatör

Arena 1 nolu

 

14.02.2015

Cumartesi

14.00

İdmanyurdu

Bağlarbaşı

U-16 Ligi

Arena 2 nolu

 

15.02.2015

Pazar

11.00

11 Nisan spor

D.S.İ spor

U-14 Ligi

Şutim sahası

 

15.02.2015

Pazar

12.30

Suruç gençlik

Edessa 7 yıldız

U-14 Ligi

Şutim sahası

 

15.02.2015

Pazar

14.00

Bağlarbaşı

Gençlik spor

U-14 Ligi

Şutim sahası

 

15.02.2015

Pazar

10.00

63 emin gücü

Bağmancı spor

2.Amatör

Arena 1 nolu

 

15.02.2015

Pazar

12.00

Anka spor

Gençlerbirliği

2.Amatör

Arena 1 nolu

 

15.02.2015

Pazar

14.00

Yıldırım gücü

Güven spor

1.Amatör

Arena 1 nolu

 

15.02.2015

Pazar

12.30

Bağmancı spor

Gençlik spor

U-17 playof

Arena 2 nolu

 

15.02.2015

Pazar

14.30

Öz karakeçili

Memsin spor

2.Amatör

Arena 2 nolu

 

15.02.2015

Pazar

14.00

V.Şehir sanayi

Yeni hal spor

2.Amatör

V.Şehir ilçe

 

15.02.2015

Pazar

14.00

M.Kemal lisesi

Hilvan spor

Süper amatör

Siverek ilçe

 

15.02.2015

Pazar

14.00

Yeni Harran

Anadolu gençlik

1.Amatör

Harran ilçe

 

15.02.2015

Pazar

14.00

Bozova gücü

İdmanyudu

1.Amatör

Bozova ilçe

 

15.02.2015

Pazar

14.00

Kelaynak spor

Keçe spor

1.Amatör

Birecik ilçe

 

15.02.2015

Pazar

14.00

C.pınar bld

Eyyüp spor

1.Amatör

C.pınar ilçe

 

15.02.2015

Pazar

13.30

Suruç Gençlik

Adıyaman spor

Bal ligi

Suruç ilçe

                                                                                                              
                                                                                                                                       Abdurrahman Çadırcı                                                                                
Krıtik Maçlar:     Genç Karakeçi – Karşıyaka
                               V.Şehir gap – Çamlıdere            
                                                     

                                   Haliliye spor –C.pınar demir
                               C.pınar tigem – 11 Nisan
                               Bağmancı spor – Gençlik spor (U-17 playof)
                               Yeni Harran –Anadolu Gençlik
                               Bozova gücü – İdmanyurdu
                               Kelaynak spor – Keçe spor
                               Yıldırım gücü –Güven spor


                                                                                                                                            

                                                                                                                                            

                                                                                                                                            

                                                                                                                                            

                                                                                                                                             

banner191
banner217
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner195

banner142