banner227

Urfa'da ka­ra­te im­ti­ha­nı dü­zen­le­necek
banner206
banner238

Şan­lı­ur­fa’da Tür­ki­ye Ka­ra­te Fe­de­ras­yo­nu tek­nik di­rek­tör­lük terfi im­ti­ha­nı baş­la­dı.

Tür­ki­ye’nin her ye­rin­den ka­tı­lı­mın ol­du­ğu ka­ra­te tek­nik di­rek­tör­lük terfi im­ti­ha­nı 3 Ekim ile 16 ekim 2016 ta­rih­le­ri ara­sın­da ya­pı­la­cak. Terfi im­ti­ha­nın­da Milli Takım Tek­nik Di­rek­tör­le­ri Ecvet Kurt ve Recep Ural görev ala­cak.

Şan­lı­ur­fa Genç­lik Hiz­met­le­ri ve Spor İl Mü­dü­rü Hakan Keş­küş, “İli­miz­de ger­çek ma­na­da spor kül­tü­rü­nü ve bi­lin­ci­ni oluş­tur­mak su­re­tiy­le ar­ka­daş­la­rı­mız­la hum­ma­lı bir ça­lış­ma içe­ri­sin­de­yiz. Ken­ti­mi­zin bir spor mis­yo­nu­nu üst­len­me­si bağ­la­mın­da bazı fak­tör­le­rin oluş­ma­sı ge­re­ki­yor. Bun­lar­dan bi­ri­si ant­re­nör­lük aya­ğı­dır. Do­la­yı­sıy­la biz de Şan­lı­ur­fa’da bütün spor­tif ak­ti­vi­te­le­rin or­ga­ni­zas­yon­la­rı­nın ge­liş­me­si ve iş­lev­sel­li­ği­nin art­tı­rıl­ma­sı için de­tay­la­rı­nı or­ta­ya ko­ya­rak ona uygun şe­kil­de plan­la­ma­lar ya­pı­yo­ruz. Ka­ra­te de son dö­nem­ler­de Şan­lı­ur­fa’da önem­li bir po­tan­si­yel oluş­tur­mak­la bir­lik­te Tür­ki­ye’nin ulu­sal şam­pi­yo­na­lar­da önem­li ba­şa­rı­lar elde et­me­sin­de­ki na­di­de spor dal­la­rı­mız­dan bi­ri­si­dir. Biz de Tür­ki­ye Ka­ra­te Fe­de­ras­yo­nu ile is­ti­şa­re ede­rek ili­miz­de ka­ra­te tek­nik di­rek­tör­lük terfi im­ti­ha­nı­nın ya­pıl­ma­sı için gi­ri­şim­ler­de bu­lun­duk. Ka­ra­te fe­de­ras­yo­nu da bu gi­ri­şim­le­ri­miz ne­ti­ce­sin­de 03 - 16 Ekim 2016 ta­rih­le­ri ara­sın­da Şan­lı­ur­fa’da bu or­ga­ni­zas­yo­nun ger­çek­leş­me­si nok­ta­sın­da olum­lu cevap verdi. Do­la­yı­sıy­la Tür­ki­ye’nin her ye­rin­den gelen bir bi­rin­den de­ğer­li tek­nik di­rek­tör adayı ar­ka­daş­la­rı­mı­zı Şan­lı­ur­fa’da mi­sa­fir edi­yo­ruz” diye ko­nuş­tu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner195

banner142