Urfalı kızlar iddialı

Urfalı kızlar iddialı
banner206
 Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Eylül ayında düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına, Büyükşehir Belediyesi Tenis Kulübü'nden 4 sporcu Şanlıurfa'yı temsil edecek. Sporcu kızlar şampiyonada madalyalar alabilmek için hazırlıklarını sürdürüyor.

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından 2-9 Eylül tarihleri arasında Antalya ve İstanbul'da düzenlenecek Türkiye şampiyonası için hazırlıklar sürüyor. Şampiyonaya Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tenis Kulübü sporcuları Berfin Demir, Zeliha Çılpan, Gülistan Hurma ve Süheyla Subaşı kenti temsil edecek. Turnuvaya katılacak sporcular Büyükşehir Belediyesi Yenice Spor Tesisleri tenis sahasında günde çift idmanla Tenis Antrenörü Faysal Uyar nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor. Kulüp bünyesinde 60 lisanslı sporcu bulunuyor.

Antrenör Faysal Uyar, şampiyonluk parolasıyla hazırlıkların devam ettiğini belirterek "Antalya ve İstanbul'da düzenlenecek olan Türkiye Tenis Şampiyonası için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Şanlıurfa'dan 4 sporcu ile şampiyonaya katılacağız. 14-18 yaş arası yapılacak olan şampiyonaya Türkiye genelinden 17 ilden 54 takımla 314 sporcu katılacaktır. Daha önceki turnuvalarda sporcularımız iki yıl üst üste Doğu lig şampiyonu olmuştur ve Türkiye 3. ve 2. derecemiz var. Hedefimiz bu şampiyonada derece yapmaktır. Bu yarışmaya Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tenis Kulübü olarak katılacağız. İnşallah yarışmada birinci gelerek Şanlıurfa'yı teniste de tanıtacağız. Tenis kulübümüzde 60 lisanslı sporcumuz, 150 civarında lisansız sporcumuz bulunmaktadır" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 08:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142