Urfaspor'un maç tarihi netleşti

Urfaspor'un maç tarihi netleşti
banner206

Zi­ra­at Tür­ki­ye Ku­pa­sı 3. eleme tu­run­da oy­na­na­cak maç­la­rın prog­ra­mı belli oldu.

Buna göre, 25 Ekim Salı günü 9 kar­şı­laş­ma oy­na­na­cak­ken, 26 Ekim Çar­şam­ba günü ise 13 kar­şı­laş­ma oy­na­na­cak. PTT 1.​Lig ekibi sa­rı-ye­şil­li tem­sil­ci­miz Şan­lı­ur­fas­por ise Zi­ra­at Tür­ki­ye ku­pa­sı 3. eleme tu­run­da Bü­yük­çek­me­ce Te­pe­ciks­por ile karşı kar­şı­ya ge­lecek. İstan­bul Esen­yurt Necmi Ka­dı­oğ­lu sta­dın­da oy­na­na­cak maç saat 14.30’da baş­la­ya­cak.

 

25 EKİM SALI:

12.00 Pendikspor-Gençlerbirliği (Pendik)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe)

14.00 Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

14.00 Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 24Erzincanspor-Yeni Malatyaspor (13 Şubat Şehir)

16.30 Elazığspor-Ofspor (Elazığ Atatürk)

17.15 Gaziantepspor-Düzyurtspor (Kamil Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor-Fethiyespor (Çaykur Didi)

21.00 Galatasaray-Dersimspor (Türk Telekom Arena)

 

26 Ekim Çar­şam­ba

12.00 İne­göls­por-Sa­rı­yer (İnegöl İlçe)

13.30 Gü­müş­ha­nes­por-Kon­ya Ana­do­lu Sel­çuks­por (Gü­müş­ha­ne Ye­ni­şe­hir)

14.15 Çorum Be­le­di­yes­por-Trab­zons­por (Dr. Tur­han Kı­lıç­cı­oğ­lu)

14.30 Bü­yük­çek­me­ce Te­pe­ciks­por-Şan­lı­ur­fas­por (Necmi Ka­dı­oğ­lu)

14.30 Kırk­la­re­lis­por-Ga­zi­an­tep Bü­yük­şe­hir Be­le­di­yes­por (Kırk­la­re­li Ata­türk)

15.00 Bo­lus­por-Ela­ziz Be­le­di­yes­por (Bolu Ata­türk)

15.00 Sam­suns­por-Me­ne­men Be­le­di­yes­por (Sam­sun 19 Mayıs)

15.00 Ba­lı­ke­sirs­por-Da­rı­ca Genç­ler­bir­li­ği (Ba­lı­ke­sir Ata­türk)

15.00 Afjet Af­yons­por-Üm­ra­ni­yes­por (Af­yon­ka­ra­hi­sar Yeni Şehir)

15.00 Si­vass­por-BUG­SAŞ Spor (Yeni 4 Eylül)

16.30 Ak­hi­sar Be­le­di­yes­por-Na­zil­li Be­le­di­yes­por (Ma­ni­sa 19 Mayıs)

19.00 Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye Er­zu­rums­por-Tuz­las­por (Er­zu­rum Kazım Ka­ra­be­kir)

21.00 Bur­sas­por-Yom­ras­por (Bursa Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye)

 

27 EKİM PERŞEMBE:

12.00 Fatih Karagümrük-Göztepe (Vefa)

13.30 Yeni Amasyaspor-Denizlispor (Amasya 12 Haziran)

14.30 Aydınspor 1923-Antalyaspor (Adnan Menderes)

18.30 Kasımpaşa-Kahramanmaraşspor (Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 Kayserispor-Bucaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142