Gazilere moral veren Vekil...

Gazilere moral veren Vekil...
banner206

 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, Şanlıurfa'da tedavileri devam eden iki Gazi askeri evlerinde ziyaret ederek moral verdi.  Doğu ve Güneydoğunun bazı merkezlerinde yaşanan terör olayları sırasında PKK'lılar tarafından yapılan saldırılar sonucu bir süre önce yaralanan Şanlıurfa'lı askerler Uğur Beşkat ve Mustafa Taş, tedavi gördükleri Ankara GATA hastanesinden taburcu olarak Baba evlerinde gelmişlerdi. Gazi Askerleri daha önce GATA'da ziyaret eden Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, bugün iki Gazi askeri kaldıkları Baba evinde de ziyaret ederek geçmiş olsun ziyaretinde bulundular. 
Milletvekili Özcan, beraberinde Ak Parti Karaköprü ilçe Başkanı Av.Ahmet Aksoy, İl Sosyal Hizmetler Müdürü Murat Demirkol, Şanlıurfa şehit aileleri dernek Başkanı Mehmet Yavuz ile birlikte ilk olarak Bozova ilçesinde bulunan Gazi Mustafa Taş, ardından Karaköprü İlçesinde bulunan Gazi Uğur Beşkat'ı ziyaret ettiler. Her iki Gazi ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulunduğunu ifade eden Özcan' Memleketimiz inşallah en kısa sürede bu terör belasından kurtulacaktır, her iki kahraman askerimize bir kez daha acil şifalar diliyorum'dedi.
Öte yandan Milletvekili Halil Özcan, Karaköprü ilçesinde kıldığı Cuma Namazının ardından  Şanlıurfa'nın önemli Din alimlerinden Sabri Yazar Hocayı makamında ziyaret ederek sohbet ettikten sonra AkParti Karaköpru ilçe teşkilatını ziyaret ederek ilçe hakkında bilgi aldı. 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2016, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142