Mazlumları kucaklayan Eş...

...

Mazlumları kucaklayan Eş...
banner206

 Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın eşi Ayşenur Ayhan Merkez Mahallelerdeki dar gelirli aileleri ziyaret ederek çeşitli gıda, temizlik ve muhtelif ev eşyaları yardımında bulunmaya onlarla birlikte olmaya devam ediyor. 

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın eşi Ayşenur Ayhan dar gelirli ailelerin umudu olmaya devam ediyor. Merkez mahallede bulunan dar gelirli aileleri ziyaret eden Ayşenur Ayhan hane halkına ihtiyaçlarına göre çeşitli yardımlarda bulunuyor. Merkez mahalle ziyaretleri çerçevesinde Akçakale Belediye meclis üyesi Hacir Gündüz ile birlikte dar gelirli vatandaşı ziyaret den Ayşenur Ayhan duygulu anlar yaşadı. 

Akçakale belediyesi sosyal işler müdürlüğünün haftalık rutin hale getirdiği ilçe halkına yardım seferberliği devam ediyor. Sosyal işler müdürlüğün önceden adreslerini belirlediği ailelere ihtiyaçlarına göre yardımlar düzenli bir şekilde yapılıyor. Alınan adreslere bir zat kendi eliyle malzemeleri dağıtan Ayşenur Ayhan hem malzemeleri dağıtırken bire bir mutluluklarına ortak oluyor diğer yandan da farkı sıkıntı ve problemlerini dinleyerek çözüm bulmaya çalışıyor. Kendi elleriyle çocukları giydiren Ayhan çocukların mutluluklarına da ortak oluyor.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın eşi Ayşenur Ayhan; “ Bu gün yine Akçakale Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından önceden belirlenen dar gelirli ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Çocuklara oyuncaklar dağıtıyoruz. Giysi yardımında bulunuyoruz. Gıda ve temizlik malzemesi yardımında bulunuyoruz. Beraber oturup sohbet ediyoruz; istek ve sorunlarını dinliyoruz. Onlara bir nebzede olsa yardımcı olmaya çalışıyoruz. Onların yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Akçakale Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ekibi olarak bu tür gezilerimize her zaman devam edeceğiz. Biz halkın yanındayız onlarla beraberiz. Vatandaşın sorununu dinlemeye onlara yardımcı olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2016, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142