O Sorun bir kez daha konuşuldu...

.

O Sorun bir kez daha konuşuldu...
banner206
 YARDIM KURULUŞLARI VALİ TUNA BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI
Şanlıurfa Valiliği tarafından her ay düzenlenen ve Suriyeli göçmenlere yönelik yapılan yardımların ele alındığı Koordinasyon Toplantısı, Valilik konferans salonunda gerçekleştirildi.
Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’nın başkanlık ettiği toplantıya, Birleşmiş Milletler (BM) ile yerel ve ulusal yardım kuruluşu temsilcileri katıldı. Bu toplantıların faydalı ve verimli olacağına inandığını belirten Vali Tuna, “Bizim birbirimizi daha iyi tanımaya ihtiyacımız var. Bu çalışmalarda, işbirliği noktasında valilik olarak üzerimize düşeni yapacağız” dedi. Toplantıya katılan BM ve yardım dernekleri temsilcileri, hazırladıkları sunum ve raporları katılımcılarla paylaşarak, çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Toplantıya Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’nın yanı sıra; Vali Yardımcısı Meral Uçar, Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, Harran Kaymakamı Temel Ayca, Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Vali Yardımcısı ve Viranşehir Kaymakam Vekili Ahmet Yıldız, Emniyet Müdür Yardımcısı Sunay Balıklıkaya, Jandarma İl Alay komutan Vekili Albay Mevlit Dirim, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Vildan Gönüllü,  ilgili kurum temsilcileri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2016, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142