Ak Parti İl Teşkilatı’ndan Ayhan’a Teşekkür Plaketi

Ak Parti İl Teşkilatı’ndan Ayhan’a Teşekkür Plaketi
banner206

AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu üyeleri Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan'ı makamında ziyaret etti.  AK Parti heyeti,  yaptığı belediyecilik hizmetleri ve siyasi çalışmaları dolayısı ile Ayhan’a plaket takdim etti.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları Cemil Çadak, Bahattin Yıldız, Hasan Suyun, Yahya Topdağ, İbrahim Kaymaz, Murat Yetkinvaran, Sami Özbek, AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık, AK Parti Akçakale Koordinatörü Ahmet Çakır, AK Parti Harran İlçe Koordinatörü Ali İhsan Akay’ın katıldığı ziyarete Başkan Ayhan,  konuk heyetle bir süre samimi bir atmosferde sohbet etti.

Programda Ayhan’ın çalışmalarını takdirle izlediklerini belirten AK Parti heyeti, başarılarının devamını diledi.

Kendilerini plaketle onurlandıran AK Parti İl Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür eden Ayhan, Suriye’den devamlı göç alan ilçenin ekonomik kalkınması için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. İlçede altyapı, yol, su, asfalt gibi temel belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal ve kültürel faaliyetlere de önem verdiklerine dikkat çeken Ayhan, tüm çalışmalarında desteğini esirgemeyen AK Parti hükümeti ve Şanlıurfa İl Teşkilatı’na şükranlarını sundu.

Daha sonra AK Parti heyetiyle Suriye sınırında incelemelerde bulunan Başkan Ayhan, Suriyeli sığınmacılar hakkında bilgiler sundu. 
Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142