Akçakale'de ilk toplantı yeni binada yapıldı

Akçakale'de ilk toplantı yeni binada yapıldı
banner206
 Akçakale yeni hizmet binasında kesilen kurbanın ardından ilk meclis toplantısı yapıldı.

Şanlıurfa’nın Akçakale İlçe Belediyesi’nin Nisan ayı Meclis Toplantısı yeni taşındığı hizmet binasında gerçekleştirildi. 

Oturum öncesi Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın da katılımıyla meclis üyeleri, tekbirler eşliğinde kesilen kurbanın başında hizmet binasının hayırlara vesile için olması dua etti. Daha sonra Ayhan, meclis üyelerini üç katlı modern hizmet binasını gezdirerek bilgiler verdi.  

Dört yıl önce verdikleri seçim vaatlerinden birisi olan belediye hizmet binasını faaliyete geçirmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Ayhan, “Eski hizmet binamız hızla aratan ilçe nüfusumuz nedeniyle ihtiyacımızı karşılamayacak hale gelmişti. Temellini hep birlikte attığımız binayı süresinde tamamlamayı Allah  bizlere nasip etti. Kurbanımızı kestik ve yeni binamızda ilk meclis toplantımızı yaptık. Projelerin hayata geçmesinde bizlere destek veren meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Hizmet binamızın ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum”dedi.

 

Yeni hizmet binasının sunduğu konfordan memnun kalan meclis üyeleri de başarılı çalışmalarından dolayı Ayhan’ı tebrik etti.

Daha sonra Başkan Ayhan’ın yönetiminde gerçekleyen Meclis Toplantısı’nda görüşülen gündem maddeleri ilgili komisyonlara havale edildi. Toplantı sonrası Abdülhakim Ayhan, makamında kabul ettiği meclis üyelerine ikramda bulundu.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 09:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 3 yıl Önce

urfa merkez ve ilçelerinde yaşayan savaş mağduru kadınlara çocuklara yardımcı olan el uzatan sivil toplum kuruluşlarına teşekkürler

SIRADAKİ HABER

banner278

banner277