Ayhan: Her Genci Kucaklayın, Çok Çalışın

Ayhan: Her Genci Kucaklayın, Çok Çalışın
banner206
 Şanlıurfa’nın Akçakale İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Ağ ile yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Başkan Ayhan, “Her genci kucaklayın, verimli olun, çalışın” dedi.

AK Parti Akçakale İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilen Mustafa Ağ ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Ayhan’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Ağ ve yönetimine yeni görevlerinde başarı dileyen Başkan Abdülhakim Ayhan, gençlere öncelikleri arasında devlet, vatan, millet, bayrak olması gerektiğini söyledi.

GENÇLERİ ETRAFINIZDA TOPLAYIN

 Ayhan, “Herkesi kucaklayın, gençleri etrafınıza toplayın. Vatanı bayrağı her ortamda anlatın. Yanı başımızda Suriye var, oradaki iç karışıklıktan dolayı bugün ilçemizin nüfusundan çok Suriyeli misafir ediyoruz. Vatansızlığın, bayraksızlığın ne olduğunu daha iyi görüyoruz” diye konuştu.

Ayhan, Akçakale Belediyesi’nin her zaman gençlere destek vereceğinin bilinmesini isteyerek el birliği ile çalışmanın önemini anlattı.

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Ağ ise Başkan Ayhan’a özellikle gençlere yönelik sosyal aktivitelerin yaygınlaştırılmasında kendilerine destek vermelerini istedi. Ağ, ayrıca madde bağımlılığı ile mücadele etmek istediklerini bu konuda da katkı umduklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2017, 15:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
misafir
misafir - 3 yıl Önce

gençlere yönelik belediyelerimizin değişik konularda mesleki kurslar düzenlemesinin faydalı olacağına inanıyorum

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142