Başkan Atilla, bugüne özel onları ağırladı

Başkan Atilla, bugüne özel onları ağırladı
banner206
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçede görev yapan basın mensuplarını makamında ağırladı. Başta Ceylanpınar'da görev yapan gazeteciler olmak üzere, ülke çapında büyük bir gayretle çalışmalarını sürdüren basın mensuplarının gazeteciler gününü kutladı.  
"Basın bizim olmazsa olmazımızdır" diyen başkan Atilla şunları söyledi: "Basın bizi yönlendiriyor, uyarıyor. Onların yönlendirmeleri ve uyarmaları üzerine bizler de hatalarımızı görüyoruz, kendimizi düzeltmeye çalışıyoruz. Gözümüzden kaçan şeyleri onlar görüyorlar. Aslında basını önemsemek lazım. Basın halkın gözü kulağıdır. Bu çerçeveden bakmak lazım. Basınla sana rehber olduğu zaman daha az hata yapmış olursun. böylece daha başarılı olursun.Biz Ceylanpınar'da basında görev yapan bütün kardeşlerimizle uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Kendilerine çalışmalarından dolayı tek tek teşekkür ediyorum."
Gazeteciler adına konuşan Ceylanpınar Gazeteciler Derneği Başkanı Sait Aydın'da başkan Atilla'nın her zaman basın mensuplarının yanında olduğu belirterek, göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. Aydın, "Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla bizi makamında ağırlayan sayın Menderes Atilla'ya teşekkür ediyoruz." dedi.
Aydın sözlerini şöyle sürdürdü: "Zorlu bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde, özellikle hain darbe girişinden sonra gazetecilerin dik duruşunun, aynı karalılıkla çalışmalarına devam etmesi bizi daha çok bu mesleğe itmektedir. Yaşadığımız bu süreçte birlik ve beraberlik duygularımızı yitirmeden, el ele millet olarak dik durmamız gerekmektedir" diye konuştu."

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2017, 23:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142