Başkan Demirkol temizlik işçileriyle bir araya geldi

Başkan Demirkol temizlik işçileriyle bir araya geldi
banner206
 Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, ‘tertemiz Haliliye’ hedefiyle gece, gündüz çalışmalarını aralıksız sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı kontroller, şoförler ve işçilerle bir araya geldi. Başkan Demirkol, ‘çöp toplama işi’ eğitimini başarıyla tamamlayan işçilere de sertifikalarını taktim etti.
Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcısı Haci Kanduza ve Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Dişli ile birlikte Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı kontroller, şoförler ve işçilerle bir araya geldi. Saha çalışmalarıyla ilgili işçilerle konuşan Başkan Demirkol, ‘tertemiz Haliliye’ hedefiyle çalışmaların aksatılmadan devam etmesi gerektiğini vurguladı. Başkan Demirkol, Haliliye’nin tüm sokaklarının tertemiz olması ve vatandaşlardan dua alacak hizmetler yapılması hususunda işçilere tavsiyelerde bulundu.

İşçilere yaptıkları yoğun mesai dolayısıyla da teşekkür eden Başkan Demirkol, benzer toplantıların devam edeceğini söyledi.

Başkan Demirkol, toplantı sonunda “Çevre Koruma Alanı Çöp Toplama Personel Eğitimi” kursunu başarıyla tamamlayan işçilere sertifikalarını taktim etti.
Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2017, 17:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 3 yıl Önce

Sayın Demirkol özellikle taşeron emekçilerin hakkını verin adalet sizlik yapmayın hiç bir emekçilerin tazminat ve diğer haklarını sömürmeyin.

Urfalı
Urfalı - 3 yıl Önce

İşçilerin sendikasını neden onaylamıyorsunuz sayın demirkol özlük haklarımızı fazla mesailerimizi neden vermiyorsunuz Eyyübiye belediyesinden farkımız ne sizleri Allaha havale ediyoruz hakkımız haram olsun

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142