Canpolat, 'Uyum olan her yerde başarı olur'

Canpolat, 'Uyum olan her yerde başarı olur'
banner206

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, sabahın ilk saatlerinde beraberindekiler ile birlikte İpekyol Mahallesine giderek çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşların taleplerini dinledi.

Haliliye sınırları içerisinde gitmedik mahalle bırakmayan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan Canpolat son olarak sabah erken saatlerinde beraberinde Haliliye Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Aksu, Belediye Başkanı Mehmet Erol, Haliliye Belediyesi Meclis üyeleri ile birlikte İpekyol Mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Canpolat’ı burada İpekyol Mahalle Muhtarı Zeynel Tavaş ve mahalle sakinleri karşıladı. Mahallede devam eden parke taşı ve temizlik çalışmaları ile ilgili birim müdürlerinden bilgi alan Başkan Canpolat daha sonra vatandaşlar ile sohbet ederek talepleri dinledi.

Mahallenin ihtiyaçlarını yerinde tespit ettiklerini belirten Başkan Canpolat, “Her zaman olduğu gibi bu sabah da erken saatlerde başkan yardımcılarımız, birim amirleri ve personelle sokak sokak geziyoruz. Bu doğrultuda bugün İpekyol Mahallesindeyiz. Bizlere bugün İlçe Başkanımız Süleyman Aksu ve meclis üyeleri de eşlik ediyor. Park bahçe, fen işleri ve temizlik başta olmak üzere mahallemizin ihtiyaçlarını yerinde tespit ediyoruz. Hep birlikte el ele hızlı ve seri bir şekilde Şanlıurfa’mızın ve Haliliye halkımızın mutluluğu için canla başla sürdürdüğümüz mücadelemize devam ediyoruz. Değerli muhtarımıza ve bizlere ilgi alaka gösteren mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum” dedi.

UYUM OLAN YERDE BAŞARI OLUR

İncelemelerde Başkan Canpolat’a eşlik eden Haliliye Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Aksu ise şunları ifade etti; “Burada Başkan çalışmaları yerinde görmek için sahada. Başkan kendini Haliliye adamış bir insan. Muhtarla olsun, ekiple olsun son derece uyumlu şekilde çalışmalar yürütülüyor. Uyum olan yerde başarı olur.”

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın hizmete gönül vermiş bir insan olduğunu belirten İpekyol Mahalle Muhtarı Zeynel Tavaş, “Buraya mahalleye kendisi ekibiyle birlikte gelerek mahalle için gerekli olanları not ettiler. Bu hizmetlerin yapılması için ekiplere gerekli talimatları verdi. Ben başkanımızın bu şekilde çalışacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142