Hafta sonu vatandaşlarla buluştu

Hafta sonu vatandaşlarla buluştu
banner206
 

Hafta sonunu dinlenmek yerine vaktini Ceylanpınarlı vatandaşlara ayıran Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, şehir merkezindeki esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi.

Geçtiğimiz gün ilçeye gelen ve soluğu hemen vatandaşlarının yanında alan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek talepleri yerinde dinledi.

CEYLANPINAR'DAKİ DEĞİŞİM DEVAM EDECEK

 

Pazar günü sabahın erken saatlerinden itibaren kurmaylarıyla ilçe merkezine çıkarma yapan Başkan Menderes Atilla, merkezde bulunan esnafları ziyaret ederek esnafla bir süre sohbet ederek bu caddelerde ve ilçe genelinde devam eden çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Esnaflarla sohbeti sırasında Ceylanpınar için tüm güçleriyle çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini belirten Başkan Atilla Ceylanpınar'da değişimin başladığını ve bu değişimin hızlanarak devam edeceğini ifade etti.

ATİLLA: CEYLANPINAR'I YAŞANABİLİR BİR İLÇE HALİNE GETİRDİK

İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Belediye Başkanı Atilla, "Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Ceylanpınar'ı 20 yıldır yapılmayan hizmetlerle kavuşturduk. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Ceylanpınar'ı yaşanabilir bir ilçe haline getirdik. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz devam edecek çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor" dedi.

Öte yandan ziyaretleri sırasında Başkan Atilla, yakınları vefat eden aileleri ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundu. Gün içerisinde engelli bir kız çocuğuna da tekerlekli sandalye hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2017, 20:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142