Haliliye Belediyesi HRÜ'ye misafirhane yaptırdı

Haliliye Belediyesi HRÜ'ye misafirhane yaptırdı
banner206
 Haliliye Belediyesi, ilçe genelindeki Kamu Kurumları ve ibadethanelerin ihtiyaç duyduğu alanları yeni halılarla donatarak vatandaşların daha düzgün bir ortamda ibadetlerini yapmalarına olanak sağlıyor.

Haliliye belediyesi sosyal belediyecilikte çığır açmaya devam ediyor. Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan hizmetlerini sürdürmeyi devam ettiren Haliliye Belediyesi, temel belediyecilik çalışmalarının yanı sıra, sosyal alanda da çalışmalarını sürdürüyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Haliliye İlçesinde Kamu Kurumları ve ibadethanelerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Merkez ve kırsal mahallelerde bulunan Kamu Kurumları ve ibadethanelerin talep edilen ve belirlenen ihtiyaçlarına cevap veren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, yaptığı bu hizmetlerle halkın taktirini toplamaya devam ediyor.

YERLEŞKEDE HALI SERİMİ YAPILDI

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, son olarak Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Harran Üniversitesi Araştırma Hastanesinde yapımı tamamlanan misafirhanenin halıları ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin bay ve bayan mescitlerinin halısı döşendi. Osmanbey Yerleşkesinde bulunan misafirhane ve mescitlere Toplam 460 metre kare halı döşendi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sekreteri İsmail Öge ise Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'a teşekkür ederken Şu ifadeleri kullandı. "Bu imkanı bize tanıdıkları için Haliliye Belediyesi'ne teşekkür ederim. Mescitlerimizin halıları için Haliliye Belediyesine başvurduk sağ olsunlar bizleri kırmadılar. Kendilerine sizlerin aracılığı ile çok teşekkür ederiz.

75 BİN METRE KARE HALI YARDIMI

Haliliye Belediyesi 2017'nin ilk yedi ayında kamu kurumları ve mescitlere 20 bin metre kare halı yardımında bulundu. Başkan Fevzi Demirkol'un talimatları ile sosyal Belediyecilikte çığır açan Haliliye Belediyesi kurulduğu 2014 yılından bu yana ise 75 bin metre kare halı yardımında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2017, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142