Kırsala çıkarma yaptı...

Kırsala çıkarma yaptı...

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde incelemeyi sürdürüyor. Çukurdoruç ve Çekçek kırsal Mahallelerinde yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler alan Başkan Canpolat, çalışmaların program dahilinde devam edeceğini söyledi.

İlçe geneli yürütülen çalışmaları yerinde inceleyip vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, bu kapsamda Çukurdoruç ve Çekçek mahallelerini ziyaret etti.  AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette, Başkan Canpolat teknik ekiplerden çalışmalara ilişkin bilgiler aldı. Mahalle sakinleri ile de sohbet ederek, talepleri dinleyen Başkan Canpolat, Haliliye'nin refah seviyesini yükseltmek için merkez ve kırsal ayrımı yapmadıklarını söyledi.

Çukurdoruç Mahallesinde yürütülen çalışmalara ilişkin konuşan Başkan Canpolat, “Çukurdoruç Mahallemizdeyiz. Ekiplerimiz burada stabilize yol çalışmalarına başladılar. İnşallah en kısa sürede Çukurdoruç Mahallemizi de çamurdan kurtarmış olacağız. Köy içi stabilizemiz tamamlayıp vatandaşların hizmetine sunacağız. Değerli muhtarımıza, mahalle sakinlerimize çok çok teşekkür ediyor saygılar sunuyorum” dedi.

İlçe Başkanı Süleyman Aksu da, “Belediye başkanımız bölgemize yaptığımı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Söz verdiği hizmetlere hız kesmeden devam ediyor. Teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Çukurdoruç Mahalle Muhtarı Ahmet Er ve mahalle sakinleri ise belediyenin yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür ettiler.
Başkan Canpolat, incelemelerinin ardından buradan ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142