Kuş kırsalın eksiklerini tamamlamaya devam ediyor

Kuş kırsalın eksiklerini tamamlamaya devam ediyor
banner206

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapılmadan yürütülen çalışmalar vatandaşların büyük beğenisini kazanıyor. Başkan Kuş’un da yerinde incelemelerde bulunduğu çalışmalar, vatandaşların takdirini topluyor.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan saha gezilerine devam ediyor. Bir yandan hızlı bir şekilde sürdürülen rutin belediye çalışmaları diğer yandan sosyal belediyecilik çalışmalarıyla vatandaşların beğenisini kazanan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, yürütülen çalışmaları da yerinde inceleyip, eksik gördüğü noktalara müdahale ediyor. Son olarak Yardımcı Nahyasına bağlı Gözeller mahallesine geçen Başkan Kuş, mahallede yürütülen köy içi stabilize yol yapım çalışmalarını yerinde denetledi. Vatandaşlarla bir araya gelip talepleri de dinleyen Başkan Kuş, yeşil alan talebi için anında düğmeye bastı. Mahallelerinde 25 yıldır çalışma görmediklerini ve Başkan Kuş’la birlikte hizmet görmeye başladıklarını belirten vatandaşlar, Başkan Kuş ve ekibine teşekkür etti.

Merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan hızlı bir şekilde çalışma yürüttüklerini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Eyyübiye’de merkez ve kırsal ayrımı yapmadan hizmetlere devam ediyoruz. Şu an itibari ile Yardımcı Nahyası Gözeller mahallemizdeyiz. Mahallemizde köy içi yol yapım çalışmaları başladı ve hızlı bir şekilde devam ediyor. Köy ahalisi ile görüştük, çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler. Bu memnuniyetleri bizleri ziyadesi ile sevindirdi ve mutlu etti. Eyyübiye’de yaşayan halkımız, hizmetlerin en güzeline layık. Her zaman ifade ettiğimiz gibi; Eyyübiye’li halkımıza hizmetlerin en güzeli bir bir gelecek. Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm hizmetleri hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Sağ olsunlar gerek Başkan Yardımcılarımız gerek Birim Müdürlerimiz ve gerekse personellerimiz bütün gayreti ve ihyası ile hizmetleri sergiliyorlar. Ben bütün Eyyübiyeli halkım adına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, hepsinden Allah razı olsun. “ dedi.

Aza İbrahim Çiftçi de 25 yıldır çalışma görmediklerini dile getirip Başkan Kuş’a teşekkür etti. Çiftçi,” Biz 20 yıldır böyle güzel bir hizmet görmedik. Allah razı olsun Mehmet Kuş’tan. Sayesinde mahallemiz tertemiz oldu, yollarımız yapıldı. Yollarımız çok güzel oldu gerçekten çok teşekkür ederiz. Biz 25 ve 30 yıldır böyle bir hizmet görmedik. Hayatımızda ilk defa görüyoruz. İnanmıyorduk ta böyle olacağına, ama Allah sizlerden ve Başkanımızdan razı olsun.” Şeklinde konuşurken vatandaşlar da,” Allah razı olsun Belediye başkanımızdan 25 yıldır ilk defa böyle bir hizmet geliyor köyümüze. 25 yıldır ilk defa böyle bir hizmeti Mehmet Kuş başkanımızdan görüyoruz. Allah razı olsun kendisinden. “ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277