Kuş, yerel basınla çalıştığım için mutluyum

Kuş, yerel basınla çalıştığım için mutluyum
banner206
 
Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Yerel Basınla Çalışmaktan Mutluyum

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak tayini Bursa'ya çıkan Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş’a teşekkür plaketi verdi.
Son yayımlanan Hakimler ve Savcılar Kararnamesi ile Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş'a Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği başkanı ve üyeleri veda ziyaretinde bulundu.
Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş'a plaket takdim eden Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak, "Başsavcı Şanlıurfa'ya geldiğinden bugüne kadar hep ilklere imza attı. Şanlıurfa Basınıyla Adliyeyi birbirine kaynaştırdı. Şanlıurfa basınına ve Şanlıurfa'ya çok büyük değerler verdi. Şanlıurfa'da yanlış yapılan haberlerin önüne geçti, Türkiye'de bir ilk Urfa'da başlattı basın büromuz oldu. Muhatap olacağımız arkadaşlar oldu, Başsavcımızın buradan gitmesine çok üzülüyoruz ama Ülkemizin büyük bir iline gitmesi buda bizi teselli etti. Şanlıurfa'mıza basınımız verdiği değerden dolayı bu plaketi Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği olarak bizi hatırlasın diye takdim ediyorum. “dedi.
 Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş ise ," Bende teşekkür ediyorum,  Yerel basınımızın güzide temsilcileri ile birlikte çalışmaktan dolayı son derece mutluyum ve bu şehirde görev yapmaktan dolayı son derece bahtiyarım buradan ayrılırken böyle bir yerel basın temsilcileriyle çalıştığım için ve bu diyalogu devam ettireceğimiz için de mutlu olarak ayrılıyorum. İnşallah bu ilişkiler bizden sonra devam edecektir biz yerel basına ilk geldiğimiz gün, söylemiştik önemsiyoruz gittiğimiz yerde de aynı ilişkileri inşallah devam ettireceğiz yerel basınımıza bundan sonraki çalışma hayatında tek tek hepsine ayrı ayrı başarılar diliyorum “dedi.
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2017, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142