SERKA, Van Turizm Ve Seyahat Fuarı’na Katıldı

Serka, Van Turizm Ve Seyahat Fuarı’na Katıldı

SERKA, Van Turizm Ve Seyahat Fuarı’na Katıldı
banner206
Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA), Van’da bu yıl 6’ncısı düzenlenen Doğu Anadolu Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılarak faaliyet yürüttüğü dört ilin tanıtımını yaptı.
Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı illerinde faaliyet yürüten Serhat Kalkınma Ajansı, Van’da bu yıl 6’ncısı düzenlenen Doğu Anadolu Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılarak bölge illerinin tarihi, turistik değerlerini ve doğal güzelliklerini tanıttı.
Van Valisi İbrahim Taşyapan’ın açılışını yaptığı fuar, Van’daki Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 25 ilden 80 katılımcının stant açtığı fuarda, bölge illerinin tarihi, turistik ve kültürel değerleri ile yöresel ürünleri tanıtıldı. Fuarı Türkiye’nin çeşitli kentlerinden seyahat acenteleri ve tur operatörleri, İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri ile sivil toplum örgütlerinden çok sayıda temsilci ziyaret etti.
Fuar süresince SERKA standını ziyaret eden ziyaretçilere, Ajans personeli tarafından illerin tarihi ve turistik değerleri ile doğal güzelliklerini anlatan broşür, kitap ve tanıtım materyali dağıtıldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2015, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142